به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

5 نکته مهم در سئوی آن سایت

دو نکته مهم در سئوی آن سایت

یکی از مهمترین مواردئ که هر سئوکار باید به ان توجه کند این است که باید بسیاری از لینک هایی که سخته می شود را بررس کند که اسپم نباشد. باری مقال باید آن را در سایت هایی نظیر Ahrefs و MOZ بررسی کند. این سایت ها این امکان را به فرد میدهدذ که بدون اینکه یک اکانت تجاری داشته باشند به ببررسیب مقالات و لینک های خود بپردازیند. به چند المان زیر از بخش ترفندهای سئو توجه کنید. با 5 نکته مهم در سئوی آن سایت همراه باشید.

1) UR و DR

یکی از مسائلی که در سئوی آف سایت مهم است، بحث URL Rate و Domain Rate می باشد. در این جا باید به این نکته توجه کنید که حداقل UR یا DR شما باید 23 باشد تا بتوانید به سئوی خود تکیه کنید وگرنه باید روش خود را حالا یا از منظر استراتژیک و یا از مناظر دیگر تغییر دئهید.

دو نکته مهم در سئوی آن سایت
دو نکته مهم در سئوی آن سایت

2) بحث لینک های شکسته

باید همواره توجحه داشته باشید که لینک های شکسته نداشتهخ باشید. این لینک ها محخرب سئوی وب سایت شما بوده و حتی گاها باعث پنالتی شدن شما می شود و همچنین افت سرعت رشد شما در بهبود نتایج در موتورهای جست و جویی نظیر گوگل.

برای همین کارشناسان سئو نظیر مت کاتسس و امثال آن ها همواره به این نکته تاکید میکنند که هرگز نباید لینک های شکسته داشته باشسید.

دو نکته مهم در سئوی آن سایت
دو نکته مهم در سئوی آن سایت

3) موضوع لینک های Farm

یکی از بدترین نوع لینک ها لینک هایی ست که در Farm of linkها ساخته میشود. وبسایت هایی که پر است از لین و لینک و لینک! هر کسی از هر جایی آمده است و در آن جا لینک ساخته است. در این مورد شکی نیست که نباید به این نوع وبسایت ها برای لینک سازی و سئوی آن سایت (On Site) مراجعه کرد.

چرا که اگر فرض کنیم اعتبار هر کدام از این ها 500 باشد، و بر فرض مثال شما در آن بتوانید 100 لینک ببینید، برای هر کدام از این لینک ها فقط 5 اعتبار باقی می ماند.

4) موضوع اعتبار سایت ها از نظر یونیکی

سایتی که درآن بک لینک تهیه می کنید باید از نظر محتوایی بتواند مخاطب را راضی کند. محتواهای کپی پیست و امثالهم به درد کاربر نمی خوردند و ممکن است به سئوی سایت آسیب بزند.

5) موضوع لینک های زیاده در فوتر

لینک های زیادی در فوتری کی از معضلاتی اسنت که شرکت های طراحی وبسایت به ان مبتلا هستند. در این روش آنها سایت هایی را که طراحی میکنند انتخاب کردهو  در فوتر انها مینویسند، طراحی وبسایت : فلان شرکت و عبارت فلان شرکت را به سایت خود لینک می کنند و این باعث می شود که تعداد زیادی وبسایت در فوتر خود به آن ها لیسنک بدهد و از نطر گوگلف کاری منطقی نیست. چرا که این لینک ها ساخنتگی و نه طبیعی به نظر می رسند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.