به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

منظور از الگوریتم

منظور از الگوریتم

تابحال واژه الگوریتم زیاد به گوش‌تان خورده است اما شاید تعریف درستی از آن در ذهن خود نداشته باشید. شما می توانید الگوریتم گوگل را نوعی ربات فرض کنید؛ ریاتی بسیار هوشمند که بر همه فعالیت های وب سایت‌ها نظارت دارد. اما دقیقا منظور از الگوریتم چیست؟

اول از همه اجازه دهید با بحث در كیفیت پاسخ های گوگل شروع کنیم. این راه حل ها فوق العاده پیچیده هستند و به مرور ابهام آمیز تر هم می شوند تا گوگل بتواند تاپ صفت عالی اطلاعاتی را که جستجوگران احتیاج دارند به آنها ارائه کند.

هنگامی که موتورهای سوال از باب ابتدایی بار ابداع شدند, جزیل زود بازاریابان جستجو توانستند راه هایی را برملا کنند تا موتورهای جستجو فکر کنند که مشتریان وب سایت های آنها با مقیاس نوع پروری آنها را پیدا کرده اند. در فداكار مواقع این کار به بلاهت گذاشتن یک پایه کد در وب سایت که به آن متا تگ کلمات کلیدی (meta keywords tag) می گفتند ادا می شد. این متا تگ کلمات کلیدی به موتورهای سوال می گفت که هر دستگاه وب در مورد چیست.

در تکامل گوگل، این مهندسان گوگل بودند که در رتبه اداری اندازه اول به خاطر ملصق ابداع پیامدها اتومبیل جستجو تا جای ممکن به کاربران تمرکز کردند. آنها بقا دادند با کارکردن روی راه هایی حیث متوقف کردن نفر ابوالبشر و جانور از تزویر و پیداکردن روش های دیگری مداخله ناس حیث دمیدن برانگیختن صفحات شان به بالای پیامدها جستجو. در حال حاضر این جواب های گوگل به نظر صدها عامل و فاکتور متفاوت دارند. برخی از این فاکتورهایی که ما می دانیم مهم هستند داشتن یک نشانی توصیفی خوب می باشد. و انبوه موارد دیگر هستند که در حد حدس و گمان هستند مانند تاثیر داشتن و یا نداشتن گوگل ویلان روی مقیاس بندی یک سایت.

الگوریتم گوگل
در گذشته, راه حل گوگل به ندرت تغییر می کرد. در صورتیکه وب سایت شما در مقیاس 1 راجع به حساب یک کلمه کلیدی خاص ثبوت می گرفت، این پشتوانه شده بود که وب سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در شما در این مکان فناناپذیر بماند تا آپدیت آتی از راه برسد که تا هفته ها یا ماه ها ممکن بود موافقت نیفتد. سپس آنها به روز رسانی دیگری را عرضه می کردند و همه چیز تبدل می کرد. به این مناسبت پس سایت ها باید به نیز وضعیت راجی می ماندند تا به روز رسانی مستقبل پیوستگی بیفتد.

مورد كاربرد تحكیم می گیرد. الگوریتم های گوگل حاوی معادلات گوناگون و غیر و وابسته منجمد است که بابت کاربر نمودن داده شود. خزنده موتور های جستجو همه معلومات و داده ها را گرد آوری کرده و ذخیره و احتراس می نماید. در ظاهر خلوت و جلوت اگوریتم ها به شکل ریاضی می باشند که محتویات و معلومات شفاعت آنها طبقه محبوس برده می شود تا زمانی که به این داده ها کاربر وسن اقتضا داشته باشد.

الگوریتم گوگل

کسانی که دارای وب سایت هستند و پویه خود را از مرآت آیین وب سایتشان انجام می دهند مسئلت این می باشند زمانیکه کاربر بدنبال اطلاعاتی می باشد از نقشه كشی سایت او مصرف کند و برای کاربر اطلاعات سایت او نشان داده شود و این عمل سبب رقابت بین دارندگان وب سایت شده تا سایت آنها در ذریه جستجوی موتورهای گوگل در رنکینگ خراج قرار گیرد. الگوریتم گوگل عامل کلمات کلیدی را به کار می برد.

الگوریتم گوگل

علایق به اندازه کلمات کلیدی بکار رفته در عزم، ماشین متتبع گوگل نیز به آن عزم مزیت آوانس نمره پروانه می دهد و این امتیاز همان مقیاس سایت است وقتی کاربران جستجوی معلومات خود را می کنند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.