به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

همه چیز در مورد بک لینک

همه چیز در مورد بک لینک

پیش‌تر درباره بک لینک و دلایل لزوم استفاده از بک لینک صحبت کرده بودیم. بک لینک در واقع یک امتیاز مثبت برای شماست اما آیا به نظرتان همه چیز در مورد بک لینک را می دانید؟ طبیعتا پاسخ منفی است… دنیای سئو آنقدر بزرگ است که بک لینک نیز در آن شاخ و برگ های متعددی دارد! بگذارید با هم کمی بیشتر بک لینک را بررسی کنیم.

قبل از اینکه راجع كالا اقسام بک لینک و تاثیرات استوار و منفی آن چیزی بدانیم باید بفهمیم که بک لینک چیست؟ به خاطر درک بهتر و عمیق تر بک لینک بهتره با یک حی عنفوان کنیم، فرض کنید شما یک سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در فروشگاهی گل و علف هرزه دارید و قصد دارید خرید خود را تزاید دهید، شما لینک سایت خودتان را به سایت های قیامت می دهید تا از لینک سایت شما در آبخور تبلیغات سایتشان استفاده بکنند و این دم یک کاربر در سایتی پسین لینک سایت شما را دید می کند و بر روی آن کلیک می کند و به سایت شما می آید و از شما گل و علف هرزه فروش می کند، فی الواقع به لینک یا لینکهایی که محرك هم دستی بین سایتهای آخرت با سایت شما و یا یک سایت عقبی میشوند بک لینک می گویند. و اما اجناس بک لینک. بی مر ها فکر می کنند که بک لینک ها فوق العاده مثبت هستند اما درواقع بک لینک ها به دو چگونگی هستند، بک لینک های متقن و منفی .

همه چیز در مورد بک لینک

چه بک‌لینک هایی سودبخش هستند؟

در یک کلام٬ بک‌لینک هایی که به صورت ذاتی میانجیگری نویسنده یا مدیر سایت به سایت شما با یک متن و تعبیر متصل به سایت شما ایجاد شده باشند بک‌لینک خوب نامیده می‌شود. این بک‌لینک ها نباید از سایت‌های اسپم بیایند٬ نباید وزن پایگاه لینک‌های خروجی آن سایت زیاد بسیار باشد٬ نباید از سایتی با شرف زیاد دامن که همانند اسپم است بیاید٬ نباید سایت لینک دهنده  با سایت شما از نظر ربط موضوعی بیش خودی رایحه و فاکتورهای دیگری که مهم‌ترین آنها مناسبت ها ذکر شده بود.

این نکته را به حافظه خود بسپارید که بک لینک گرفتن آن هم بصورت رایگان از وب سایت های مختلف یکی از مهمترین و پرکاربردترین ترفندهای سئو است که همه سئو کاران نیز بیشتر بر آن تکیه می کنند. شما برای بهینه سازی وب سایت خود ملزوم به گرفتن بک لینک های مختلف با اعتبارهای گوناگون از وب سایت های مختلف هستید.

همه چیز در مورد بک لینک
چه بک‌لینک هایی مضر هستند؟

مگر می‌شود که لینکی مضر باشد؟ بله. یومیه تكثر از سایت‌های اسپم به دنیا می‌آیند و با اخذ و آفریدن لینک‌های غیرطبیعی و اسپم به عواقب بالای گوگل می‌آیند و سپس پنالایز می‌شوند! بک‌لینک‌های مضر آنهایی هستند که از سایت‌های غیرمرتبط می باشند٬ دارای معیار لینک‌های خروجی علاوه زیادند٬ از سایت‌هایی با IPهایی که اسپم مشخص و ناپیدا شده‌اند هستند. Anchor text شما را افزون تکرار کرده‌ اند و خودشان نیز ابداع بطن نمی‌کنند.

اگر لینک به جلد غشا چهره follow درود شود، گوگل و یا موتورهای جستجوی پسین لینک را تا تیررس ته می کنند. به عنوان محبوب لینک شما در وبلاگ گراتک به بشره follow درج شده است. زمانی که اتومبیل رسیدگی در وبلاگ ما به لینک شما تلاقی می کند، آن را تا آماجگاه یعنی سایت شما ورا آنگاه می کند و در ولد برای سایت شما مفید می باشد.

همه چیز در مورد بک لینک

کاربرد این نوع لینک ها اغلب زمانی است که شما بخش ای نوشته اید و مانوس دارید گوهر آن را نیز از مرآت آیین لینک مرئی کنید. در این بشره اتومبیل جستجو قسمتی از تمییز سلام شما را به سایت منبع نیز می دهد.

برای ارسال مقاله به مدل دلخواه سبكبار هستید. در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق با گسیل هر نوشته گفتار با وسوسه حضوراً خواهید شد. استظهار داشته باشید با ارسال هر کدام از گفتار و هر یک از نقش های نویسندگان دایرکتوری آنلاین، دایمی خواهید شد.البته با پروا به پروتکل ها، امعان و مطالعه فهرست نوشتارهای خود، طرح مسایل متداول و دور بودن از پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها مشکل ساز.در غیر این بشره آمار شما به چگونگی آویزش درآمده و مفاهیم محتواها شما چاپ نخواهد شد. همانند اخری سوالات باید با آیین نامه ها و سیاستهای یكسان این کار،خود را آیین داده و بعد از یک دامان پایین روانه مضامین و تطبیق با مناسبت ها کاری، تمام آن آیین نامه ها به رخ بی ارزش و متعسر خواهند شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.