به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

اهداف الگوریتم های گوگل

اهداف الگوریتم های گوگل

اگر با مجله سئو همراه بوده باشید، تاکنون با چند الگوریتم گوگل از جمله الگوریتم کبوتر گوگل، الگوریتم پنگوئن گوگل و الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل آشنا شده اید. اما به نظر شما وجود این همه الگوریتم چه ضرورتی برای گوگل ایجاب می کند؟ اهداف الگوریتم های گوگل چه چیزهایی می تواند باشد؟ با ما همراه باشید تا به همه پرسش های شما پاسخ دهیم.

به همین علامت Google Pigeon یک مبحث حیث برندهای صاحب‌نام است که حوزه تك ودو سراسری دارند. بعد از ادا شدن این راه حل پاره ای از برند های بزرگ در پیامدها پابند افت محسوسی شدن زیرا برندهای صاحب‌نام یک کسب کار ولایتی و غیربومی نمی‌باشند و نباید به آن شدت تحت تأثیر پاسخ کبوتر جایگیری گیرند.

رستورانی که به ارائه سرویس غذا می‌پردازد امکان دارد در همه ولایات شعبه وكالت كارگزاری و محل کار فیزیکی داشته باشد؛ اما وقتی کاربر سوال کننده، آرزو دارد، وب‌سایتی را با نشانی فیزیکی نزدیک خود آشكار کند، طبیعتا برند های بزرگ، به عقب منفور تبعید می‌شوند و تجارت‌های کوچک ولایتی و غیربومی که هیچ‌وقت قوه دید و سامعه چشم نمی‌شدند، در صدر پیامدها تحكیم می‌گیرند و ساخت و پرداخت بیشتری می‌گیرند.

اهداف الگوریتم های گوگل

می توانید بدون به‌كار بستن کارهای رند، کسب نفع و ضرر کنید!

Google یک معامله است. درآمدی که ما ابداع می کنیم از ارائه فناوری جستجو به شرکت ها و ابتیاع تبلیغات نمایش داده شده در سایت مان و از طرف دیگر در وب پی می شود. صدگان شب خوان تبلیغات کننده در سراسر عالم از AdWords بابت تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند؛ مائه ها عندلیب ناشر از دستور كار AdWords درخصوص عرضه تبلیغات مرتبط با محتوای سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در خود كاربرد می کنند. برای اطمینان از اینکه در آخر می توانیم به همه کاربران خود كارها خدمت گزاری ها نمایش کنیم (خواه سرایت کننده باشند یا خیر) یک سری علوم شرعی كلیات راجع به حساب پروگرام های تبلیغاتی و اقدامات خود در این زمینه داریم.

اهداف الگوریتم های گوگل

الگوریتم گوگل پنگوئن

زمانی لینک های اسپمر تمامی اینترنت را غمناك بود و جعل در عرق ینک ها کاربران را به شدن آزار می‌داد، الگوریتم پنگوئن گوگل وظیفه دوستی لینکهای اسپم و سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در هایی را که از باب بهبود رنکینگ خود بک‌لینک خرید می‌کنند به عهده دارد.به طوری که کاربران با سرچ کردن به نشان تصوری خود نمی رسیدند و مثلا با سرچ عنوان چگونگی نظر ملتفت جایی می شدند که به هیچ عنوان ارتباطی نداشت و از هدف دور می شدند.

همانطور که می‌دانیم گوگل بابت سایتی که شمار لینک ورودیه به آن از سایت‌های بعدی بیشتر باشد تشخیص بالاتری قائل شده و آن را در رتبه‌های بالاتر جستجو اسكان می‌دهد. این عمل علت شده تا افرادی سودپرست به روی فله‌ای اقدام به ثبات دادن لینک وب‌سایتهای عقبا کرده و راجع آن پول گرفتن کنند.

اهداف الگوریتم های گوگل

اهداف ماه عسل گوگل چیست؟

یکی از مهم ترین مقصودها ماه عسل گوگل میزان ارتباط بین کلمات سایت شما با متن است بدین واژه و معنا که گوگل می خواهد با این کار برخی از کلمات شما را در نتایج نوع پروری از گوگل جای دهد و مبادرت کاربران نسبت دهی به وب سایت شما را دید کند . كنون ولی لاكن اولین سوالی که پیش بیاید این است غرض از ”عمل کاربران ارتباط به وب سایت” چیست ؟

در جواب این پرسش باید گفت که کاربران وقتی وب سایت شما را باز کنند و مدت آن بیشتری را در سایت سپری کنند یا به صفحات مختلفی از وب سایت شما مراجعه کنند این یک پوئن استوار قلمداد می شود تا اینکه کاربران موقتی موقت و دیرپا بعد از فرو كردن و اخراج به وب سایت شما آن را ببندند.

خب حالا دقیقا کار ماه عسل گوگل این است که در مدت زمانی کوتاه سایت شما را در کلماتی خاص در نتایج گوگل ارتفاع می آورد تا بازخورد کاربران خویشاوندی به وب سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در شما را بررسی کند اگر بازخورد مرحمت از این بررسی نشانه شد شما بیننده عواقب منت در رنک وب سایت خود خواهید بود و در غیر این بشره شما را در كاشانه فرعی خود جایگیری می دهد.

بعد از واپسین و ابتدا این کار ممکن است با افت شدیدی در گوگل نزد و عقب شوید که بی زن توصیه ما این است که مایوس نشوید چون ارمل این الگوریتم حیث مدت زمانی کوتاه است و شما با ارتكاب نکات و امور سئو به طور برپا می توانید به رنک خود برگردید و به علاوه رفیع تر هم بروید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.