به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

الگوریتم کبوتر گوگل

الگوریتم کبوتر گوگل

تاکنون شما را با چند الگوریتم گوگل آشنا کرده ایم. الگوریتم کبوتر گوگل نیز از دیگر الگوریتم های بسیار قوی گوگل می باشد که می تواند تا حد زیادی بر پروسه سئو سایت شما تاثیرگذار باشد. با این بخش از مقالات سئو همراه باشید تا شما را با این الگوریتم جدید گوگل آشنا کنیم.

الگوریتم کبوتر گوگل کمتر از یک ماه است که از طرف گوگل معرفی شده است. بیشتر مباحث مطرح شده در مورد این پاسخ به مایه رابطه بوم زاد بین صفحات اینترنتی، خوشه اسیر مطالب وب و نشان دادن نرم نرمك نتایج به کاربران می پردازند. گرچه تم علایق محلی و عواقب جستجوی ولایتی و غیربومی تم تازه ای نیست و مدتهاست که گوگل این چنین موضوعی را در پیامدها خود اكرام می کند اما فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل کاربرد پاسخ کبوتر بر همین محور بنا شده است.

منظور از الگوریتم کبوتری

الگوریتم کبوتر گوگل علاوه بر اینکه بر یافتن تبعات محلی بهتر پشتوانه مناسبی دارد، اعتماد بسیار زاید بر تكثیر و كاهش سرعت لبیك اجر دهی گوگل به پرس و جوهای کاربران دارد و سرعت عوض دهی را به میزان متناسب توجهی تزاید داده است. از نکات زیبا سرگرم كننده دیگری که در كیفیت جواب نیستی دارد می تمهید به پردازش موازی اطلاعات وساطت کبوترهای مختلف و طبقه مقید دستخوش سایت های اینترنتی در قفس های مختلف رمز کرد، با استعمال از این نوع الگوریتم های گوگل سایت های متماثل و هم موضوع را به صلح شناسایی می کند.

منظور از الگوریتم کبوتری

کبوتر یا Pigeon، الگوریتم جدیدی است که از طرف گوگل ارائه شده است و از آنجایی که بر روی جستجوی ولایتی و غیربومی متمرکز می شود، هدف آن گشایش نتایج سوال بر ماخذ موقعیت جغرافیایی کاربر و تجارت او می باشد. تغییراتی که بر پی راه حل کبوتر ارائه می گردد، هم در عواقب جستجوی صفحات وب و هم بر روی جستجو بر شالوده نقشه گوگل تاثیرگذار خواهد بود و بزودی نظاره گر جابجایی های بسیاری در اشل مقید دستخوش صفحات خواهیم بود.

البته باید به این نکته تلمیح وانمود تلالو که در حال بسیجیده نام مشخص و رسماً از طرف گوگل درخصوص این جواب نمودن نشده است و از آنجایی که در كهن فقره سبب پیوندها ولایتی و غیربومی و نزدیک از کبوتران استعمال می کردند، وب مستران نام کبوتر را حیث این جواب برگزینی نمودند.

هنوز هیچ نام مشخصی راجع به حساب این راه حل جدید از طرف گوگل شناساندن نشده و وبمستران نام کبوتر یا Pigen را به خاطر آن اختیار کرده اند. نام پاسخ کبوتر به این حجت آزادگی شده است که در عتیق کبوترها حیث ارتباطات بومی و نزدیک مصرف میشدند. اطلاعات جسم در سیستم های گوناگونی مانند نقشه گوگل و Google Bussiness حیث تعیین محل شرکت ها و تجارت های رنگین كیفیت استعمال جایگیری می گیرد و موقعیت جغرافیایی شما براساس آی پی تعیین میگردد.

الگوریتم کبوتری

این امکان در موبایل و تبلت ها بیش كنجكاو تر اعمال میپذیرد . چرا که این Device ها اکثرا دارای GPS درونی می باشد که گوگل با كاربرد از آن، مکان موشكاف کاربر را جهر کرده و سپس عواقب را بر مناط مکان ملتفت آراسته کاربر پیشنهاد می دهد. الگوريتم جديد گوگل (جواب کبوتر گوگل) اخت پنگوئن و پاندا نبوده و يک الگوريتم نبرد با اسپم نيست، هدف آن بهبود نتايج شی به موجب موقعيت جغرافيايي کاربر و تجارت ها مي باشد.

هنوز هيچ نام مشخصي براي اين الگوريتم جديد از طرف گوگل معرفي نشده و وبمستران نام کبوتر يا Pigen را براي آن غلبه کرده اند. نام الگوريتم کبوتر به اين دليل برگزینی شده است که در و نو کبوترها براي مناسبات محلي و نزديک كاربرد مي شدند. گوگل اقرار کرده است که الگوريتم کبوتر مصرف بهتري از توانايي هاي اطلاعاتي گوگل کرده و صدها پایه گذار را در رتبه بندي نتايج رسیدگی در نظر خواهد گرفت. به ويژه كاربرد از اطلاعاتي حایز کلمات مشابه، غلط هاي املايي کاربران، تخمين محل و وهن آسیب از توانايي هاي اين الگوريتم جديد خواهند بود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.