به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

الگوریتم گورخر گوگل

الگوریتم گورخر گوگل

و اما بالاخره بعد از الگوریتم کبوتر گوگل، الگوریتم پاندا، الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل و… گوگل الگوریتم گورخر خود را معرفی کرد که در این مقاله به معرفی آن خواهیم پرداخت. با مجله سئو همراه باشید تا با این الگوریتم عجیب موتور جستجوی گوگل نیز آشنا شویم.

کار این پاسخ مداقه و از دور خارج کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت ونا معز و مبادله در جوانب گوگل می باشد. در جدید اگر یک کسب و کار قلابی در اینترنت راه اندازی کرده باشید آگاهی خواهید کرد که گورخر گوگل به عجله و تاخیر شتاب و كند تعجیل بخشیدن شتاب كردن شما را شناخت کرده و از ساحت بیرون میکند.

نکته ی تماشایی: اسم پرشور در این پیوند این است که  موتورهای پژوهنده دیگر منوط این الگوریتم هستند.

گورخر گوگل با جستجو در سایت ها اقدام به  پاک کردن گروه سودا الکترونیکی و فروشگاه‌های اینترنتی گیتی افق ها از تفاله‌های تجاری و بی‌کیفیت از فضای اینترنت می باشد. با این کار سوداگری الکترونیکی به روی مراقبت شده خواهد بود و تكاپو موتورهای سوال بابت جلوگیری از تخلفات اینترنتی را بیشتر می کند. بد زدودن بدانید که  ۷۰% سایت‌های فروشگاهای اینترنتی بی‌کیفیت بوده و زباله اسپم می باشند بدین سبب به سرعت شناخت و از رده های رتبه بازداشت و رنکینگ بیرون میشوند.

الگوریتم گورخر گوگل

در این راه اسم بی معنی گوگل جواب جدیدی به نام  راه حل گورخر یا (Google Zebra Algorithm) نمایش داده است. در شالوده کار این پاسخ گورخر گوگل بررسی، شناسایی و از رده خارج کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت و نامعتبر که در گرداگرد جستجوی گوگل هستند است.

یکی از نکات چگونگی اعتنا این است که سایر موتورهای رسیدگی نیز از این الگوریتم تقلید می‌کنند. الگوریتم گورخر گوگل که از خاص ترین الگوریتم های گوگل است، با سوال در سایت ها رفتار به پاک کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت از لایه مجرای رودخانه عواقب سوال است. به کمک این الگوریتم بازرگانی الکترونیکی پاره ای حفاظت‌شده و

نقش موتورهای جستجو درخصوص جلوگیری از تخلفات اینترنتی را اكثر می‌کند. بد محو بدانید 70 درصد فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت بوده و اسپم می‌باشند، بنابراین باید به سرعت معارفه و و از رتبه‌بندی عواقب سوال حذف شوند.

الگوریتم گورخر گوگل

هدف عمده مدل سازی این الگوریتم، این است که دادوستد های الکترونیکی بی کیفیت و گناهكار از جمع لینک های تجاری ثمین جدا شوند و غربالگری در حاق این لینک ها ایفا به جریان انداختن گیرد. با این کار، افرادی که با كاربرد از انیترنت عمل به کلاهبرداری از کاربران می کنند، مداخله گوگل آشنایی شدند و گوگل آن ها را به نشانی مجرم آشنایی می کند در اولاد سایت آن ها در فهرست سپیدرنگ اسكان می گیرد و بلاک می شوند.

با بیع آنلاین در حال رشد در هرماه و ترفیه آن در كامل دنیا، مدیران گوگل و توسعه دهنده گان گوگل را بر این داشت این اعتیاد همه گیر به فروش اینترنتی را سرو ادوات بدهند و به سمت ثابت قدم ارشاد کنند.و این بروزرسانی بازرگانی الکترونی شفاعت الگوریتم گورخر گوگل ادا خواهد گرفت. و برملا رسانی پاسخ گورخر گوگل نهایت کار مافیای اینترنتی در سوداگری الکترونی می باشد و گوگل به سرعت به سمت مواظبت کردن از این شاهی رسانه و معامله الکترونی قدم برمی دارد.

گوگل به تسریع به سمت یک جهاز غیر عمداً در عواقب جستجوی یک کلمه کلیدی خاص در علایق با سایت‌های الکترونی با کیفیت اوج پیش می رود و عنایت گوگل بر این متد سایت‌های با کیفیت می باشد، در نسب جهت لغو کردن و دریافت رنکینگ حاصل از این سایت بی‌کیفیت می شود. چون ۷۰% این اسلوب سایت‌های فروشگاهای اینترنتی بی‌کیفیت بوده و خاشاك اسپم می باشد.

الگوریتم گورخر گوگل

بطور علناً یکی از جدیدترین روش بازاریابی درخصوص شرکت گوگل یعنی تبلیغات کلیکی می باشد(Adwords Resellers) و یا نوكر برای مواظبت کردن از تبلیغات کلیکی خود می عطر و به حركت درآوردن کردن شرکتهای دادوستد الکترونیکی و یک قماش کردن این شرکت ها می باشد و به نوعی سرچ ارگانیک را از زیر تنگی تبلیغات کلیکی خارج می کند و به عکس زیر حرمت کنید نتایج سوال بر مبنا پاسخ گورخر گوگل که بر فروشگاهای اینترنتی ادا شده است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.