به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

چگونه در سایت وردپرسی افزونه نصب کنیم

چگونه در سایت وردپرسی افزونه نصب کنیم

از جمله مواردی که می تواند برای استفاده از وردپرس کار شما را راحت کند استفاده از پلاگین ها و افزونه ها می باشد که دارای امکانات مختلفی هستند. قبل از اینکه در حالت افزونه سئو وردپرس گفتگو كردن کنیم به علاوه کاربری نداند که وردپرس چیست باید گفت یک سی ام اس  یا راه اندازی محتوای مجانی است که اپن سورس می آرزو بادا که با افرونه ها یا پلاگین های غزارت که دارد بعد طبیعت تو التفات وبمسترها ثبات گرفت و به دوست ترین مدیریت وسط جوف رحم تحول شد.اما به خاطر تاپ :صفت عالی كاربرد نیاز به نصب پلاگین های مختلفی مانند پلاگین های سئو داریم تا در موتورهای جست و جو  بهتر باصره شویم و سركشی بیشتری را روانه سایت خود کنیم. در ادامه در مبانی سئو در مورد چگونه در سایت وردپرسی افزونه نصب کنیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه در سایت وردپرسی افزونه نصب کنیم

خب بریم استعلام افزونه جانان و کامل سئو وردپرس که با اسم yoast نهان می شود اما واقعا چرا به نشانی کامل ترین افرونه سئو شناخته میشود ؟

افزونه سئو وردپرس به روی خودکار و بی سقوط حاشیه رفتن به زحمتی مدل سایتشما یا سایت مپ را ابداع میکند.
بلاعوض :صفت بی مزد است البته نصیب تقدیر های پریمیوم نیز دارد.
خود را با اخرین الگوریتم های گوگل به روز رسانی میکند که علاوه مهم می باشد.
به روز رسانی منظم
طرفداری فعال
فایل ربات تکست سایت را ترمیم میکند.
سئو کلمات کلیدی و متادیسکریپشن یا ایضاً توضیحات صفحات
اخذ صورت مجلس موتورهای جست و جو مالوف گوگل بینگ

افزونه سئو وردپرس جزء محبوب ترین های مخرن پلاگین وردپرس می شمیم که عکس زیر نشان دهنده این امر میباشد. ابتدا افرونه را نصب کنید بعد از نصب سمت راست گزینه ممتاز که به نام سئو ارائه داده می شود را میبینید موس را روی آن تثبیت دهید میبینید که گزینه های عمومی نشانی ها و متاها و مدنی جمعی و مدل های سایت را میبینید که بسیار مهم هستند.

عمومی : در این گزینه  چیز خاصی آگاهی نمیشود یک تور به خاطر اشنای با افرونه  و ارائه اخرین تغیرات سواد متجدد و برگرداندن همه تنظیمات به وضعیت پیشفرض دید می شود.

اطلاعات شرکت : مشتمل نام وب سایت و نام جانشین میباشد.گوگل همین مفروضات و مجهولات را درعوض جهت کاربران خود در عواقب علامت میدهد.گزینه شخص یا شرکت که طبق آفرین خود افرونه این اطلاعات به عنوان داه‌های متا در سایت شما نمایش داده خواهند شد. که هدف نمایش در نقش اطلاعات گوگل (Google’s Knowledge Graph) می‌باشد.

چگونه در سایت وردپرسی افزونه نصب کنیم

ابزار های وبمسترتولز: شما می‌توانید از جعبه‌های زیر راجع به حساب اثبات ابزارهای وبمستر سرویس‌های متنوع كاربرد کنید. اگر هم از قبل تایید شده است، عایل به ادخال دوباره آنها زدودن در شروع همین مقال سئو تاکید کردیم که از مزایای همین افرونه است.روی هر گزینه کلیک کنید و تایدیه سایت خود را در نامرئی گمراه سردرگم و پیدا کنید.

نکته ۱ : همگامی که افزونه فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش می شود زیر ادیتور باکس مخصوص پلاگین را دید میکنید که در بخش Snippet Editor  با کلیک روی قسمت های گوناگون میتوانید عتوان لینک مطلب و متا دیسکریپشن یا روشنگری مطلب را ترمیم کنید.

نکته ۲ : افزونه سئو وردپرس به مرتبه کلمات گفتار واکنش جالبی آرم میدهد اگر تعداد آن ها کم بو شما جلوند سبز را ازپایه گرفتن نخواهید کرد حتی اگر نکات نیكو گزیده سازی را کامل احترام کنید.

نکته ۳ : استعمال از چند افزونه سئو به هیچ وجه سفارش نمیشود حتماً کسانی که این حرف را میزنند مع التاسف و خوشبختانه نسب به عملکرد این افزونه ها اگاهی کافی ندارند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.