به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

قوانین تعریف شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

قوانین تعریف شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

مطلبی که چند روز اخیر گوگل برای فضای خود الگویتم های گوگل مختلفی منتشر کرده بود مبنای آن این بود که با توسعه دهندگانی که با فعالیت هاس مختلف باعث می شود که میزان دانلود تقلبی بالایی داشه باشند برخورد شود. برای اینکه فضایی مناسب تری برای اپلیکیشن ها وجود داشته باشد گوگل قوانین خاصی را در نظر گرفته است. در ادامه قصد داریم قوانین تعریف شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن را برای شما تعریف نماییم.

دانلود شدن یک اپلیکیشن و گرفتن مزیت خوب از سوی کاربران، آرزوی همه رونق دهندگان است اما حتی با هستی کیفیت بالای محصول، بازارگاه اپلیکیشن‌ها چندانكه سیراب شده است که گسترش دهندگان و بازاریابان با مصرف از شیوه‌های تشویقی خاصی، سعی در تهیه کردن سبب اجباری در میان کاربران به خاطر دانلود کردن اپلیکیشن یا تفریح و اخذ امتیازها خوب هستند.
آنچه گوگل را هدایت کرده وارد عمل شود، تكاپو بابت دستکاری الگوریتم‎ها و مکانیسم‌های یافتن اپلیکیشن توسط رونق دهندگان به خاطر افزایش دیده شدن محصولشان در گوگل پلی استور بوده است.گوگل در اقدام امروزی خود به این توسعه دهندگان هشدار داده است که در حال رصد شما هستیم و با این مطلب اصابت خواهیم کرد.

قوانین گوگل
همین امر موجب شده است برخی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن راجع به معامله محصولشان اقدام به ثبت بررسی‌ها و نظرات معاوضه کنند. این کار به حدی رایج شده که در آخر گوگل نیز انتساب به آن واکنش نشان داده است.به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک‌ تماشاگر حذف بررسی‌ها و برتری ها مبادله از گوگل پلی استور خواهیم بود. این کمپانی امروز اقرار کرده است قصد دارد با اعمال تغییراتی، بتواند چنین بررسی‌هایی را بیابد.

قوانین گوگل
چند هفته پیش گوگل فاش اشعار کرد قصد دارد با اپلیکیشن‌هایی که با حیلت استاندارد حساب نصب پروگرام را تكثیر داده‌اند، برخورد کند. امروز هم گوگل گفته است قصد دارد بررسی‌های ساختگی یا بررسی‌های افرادی را که ازجهت ثبت آن‌ها پول اخذ کرده‌اند، از پلی استور حذف کند. حتماً این کمپانی اظهار نکرده است چه جور می‌خواهد این بررسی‌ها را معارفه و حذف کند.

قوانین گوگل
در حالی که هدف فقط کسب درآمد بیشتر است، بازار بابت کسب بهره اغلب دست به هر کاری می زند، نمونه عیان و شایان تامل این اقدامات حمایت از تفریح ها و نرم افزارهای برونی است، بازارگاه با سرافرازی با شرکت های برونی مانند سوپرسل و گیم لافت عهدنامه همکاری امضا می کند تا میلیون ها دلار ارز بی تعبیر مردم به جیب استودیوهای بیرونی برود. همین طور که همه می دانیم با منع هایی که حیات دارد پروگرام نویس های اندرونی امکان همکاری با مارکت های برونی را ندارند، پس تنها امید آنها همکاری با مارکت های داخلی است، ولی گویا همکاری با خارجی ها کلاس دارد، بالاخره آن ها به اصطلاح انگلیسی تكلم می کنند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.