به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

سئو ویدئو، مفید یا بی حاصل؟

تاکنون برای شما هم این سوال پیش آمده است که سئو ویدئو، مفید یا بی حاصل؟ احتمالا خیلی از ما با این پرسش برخورد داشته ایم اما هنوز نمی دانیم که پاسخ چیست! در مقاله امروز به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت؛ با مقالات امروز بخش ابزارهای سئو همراه ما باشید.

ویدئو مارکتینگ همین حالا و در ابتدای سال ۲۰۱۸ نیز بیش معشوق و پررقابت شده است. از جهد در شبکه های مدنی جمعی غمناك تا سایت های ارایه دهنده ویدئوهای آموزشی، همگی ویدئو را ابزاری کارآمد برای محول پیام خود به مخاطبین میدانند. در این میان مفهومی با عنوان سئو ویدئو نیز اغلب از هر زمان دیگری مورد توجه است.

ویدیو سئو

افزایش سرعت اینترنت و مسلماً کاهش قیمت آن در سالهای اخیر موجب شده تا محتوای ویدئویی شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشد. تحقیقات نشان میدهد که تا سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۸۰ درصد از محتوای ارایه شده در اینترنت به صورت ویدئو خواهد بود.

همچنین معاینه های آماری و نظرسنجی های اینترنتی نیز نشان میدهد که ۴۳ درصد کاربران دسترسی به یک محتوای ویدئویی را به مطالعه یک مقال یا دانلود کتاب الکترونیکی تفوق می دهند. تا همینجا احیانا قانع شده اید که توجه به ویدئو میتواند سرمایه مهمی بر فیروزی شما در سال ۲۰۱۸ در مبنا بازاریابی زهدان مضمون و سئو داشته باشد. در این بخش تلاش میکنیم تکنیک های سئو ویدئو را به شما شناساندن کنیم.

 

ویدیو سئو

ساخت کانال در آپارات به شما رخصت میدهد اضافه بر سایت خودتان فضایی برای ارایه ناف دل مركز و حكماً دیده شدن داشته باشید. حسب معمول ویدئویی که در آپارات قرار میدهید در برابرسازی با زمانیکه خودتان مستقیما در سایت آن را بارگذاری و شناساندن کنید، لانه بهتری در عواقب گوگل کسب میکند. اضافه براین، زمانیکه کاربران مستقیما در آپارات جستجو میکنند و یا در بخش ویدئوهای مانند شما شانس دیده شدن خواهید داشت.

در بسیاری موارد ویدئو را مستقیما در سایت خودمان بارگذاری کرده و در معرض توان کاربران قرار میدهیم. این کار هم نشیمنگاه ایستگاه نوشته گفتار شما در تبعات سوال را اثر میدهد و هم شانس شما را برای کسب كاشانه در عواقب جستجوی ویدئو گوگل بالا میبرد. اگر ویدئو را مستقیما در سایت خودتان بارگذاری میکنید به نکات زیر توجه داشته باشید.

ویدیو سئو

قبل از ویدئو یک تگ h2 ویژه و عام یگانه برای آن ویدئو و در پایه آن یک فضای متنی برای ارایه توضیحات در مورد ویدئو داشته باشید. در صورت نشانه گذاری صحیح این اطلاعات نقش Title و Description برای رتبه بندی ویدئوی شما خواهند داشت. از ویدئوهای کوتاه و با حجم ارزان كاربرد کنید. اگر زمان ویدئو اغلب از ۱۰ نكته لحظه و حجم آن اكثر از ۱۵ مگابایت باشد شانس دیده شدن آن توسط کاربر به شدت کاهش می یابد.

عوامل مختلفی بر این آزادی اثرگذار هستند. به طور كهن و مدرن ویدئوهایی که مستقیما برای بازاریابی زهدان مضمون تهیه میشوند آمخته تیزرهای تبلیغاتی، معرفی محصولات، اعلامیه سمینار، جدا طرح های تلویزیونی یا مبحث ها گردش و لعب و … بهتر است در آپارات بارگذاری شوند زیرا هم مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه هاستینگ شما را کاهش میدهند و هم شانس بیشتری برای دیده شدن خواهند داشت.

هرچقدر هم که استانداردهای سئو بر روی ویدئوهای شما در آپارات احترام شود علاوه براین بازدیدکنندگان به سایت شما وارد نمی شوند. عملا این کار فقط موجب متمایز شدن اغلب نام شما و جذب درصد کمی از بازدیدکنندگان وجد مند را به معشوق خواهد داشت.

اگر ویدئو اختصاصی در پایه هایی آشنا آموزش، خلاقیت، انگیزشی و … كون کرده اید که مستقیما با محتوای یک صفحه از سایت شما در مراوده هستند. مقصود میکنیم با اعتبار استانداردهای سئو ویدئو، در سایت خودتان بارگذاری و نشان دادن داده شوند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.