به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

نکات مربوط به جستجو در گوگل

نکات مربوط به جستجو در گوگل

از مهمترین بخش هایی که باید در مورد الگوریتم گوگل بدانید این است قبل از هر کار بدانید که چگونه در گوگل جستجو کنید تا در زمان کمتری به نتیجه ای که مد نظرتان است برسید و بعد مشغول فعالیت هایی دیگر شوید. در ادامه در مورد نکات مربوط به جستجو در گوگل بیشتر خواهیم گفت؛ با مقالات سئو همراه باشید.

استفاده از خط فاصله

ممکن است تا به حال با کاربرد خط فاصله در سرچ خبر نداشتید، اما بدونید یکی از بنیادی ترین و زیركانه ترین روش ها در جستجو به کاربردن خط فاصله است! میگید چه طور؟ فکر کنید به دنبال شلوار مردانه هستید ولی نتایج بدست آمده اکثرا لباس زنانه است! خوب اینجاست که دست به دامن خط فاصله میشویم! فقط کافیه بعد از تایپ لباس مردانه در گوگل بنویسید ” –زنانه ” ، با این کار همه نتایجی که کلمه زنانه داشته باشند حذف خواهند شد!

قوانین گوگل
عبارات کامل را جستجو کنید

استفاده از نشان‌های نقل‌قول می‌تواند در جستجو بسیار کارآمد باشد. فرض کنید عبارتی را بدون به کار بردن نقل‌قول سرچ کرده‌اید. در چنین حالتی نتایجی را نظاره خواهید کرد که کلمات جمله جستجو شده به‌صورت نامنظم در آن دیده می‌شود.
این در صورتی است که مصرف از نقل‌قول به شما کمک خواهد کرد تا نتایجی را به دست آورید که بند مدنظرتان به‌صورت منظم و پشت سر هم در بخش یا پیغام لحاظ وجود داشته باشد. حقیقتاً مورد اول بابت زمانی مناسب است که شما از صحت عبارت مدنظرتان اطمینان نداشته باشید.

سرچ گوگل
درون وب‌سایت‌ها جستجو کنید

حتما برایتان اتفاق افتاده که بخش جالبی را در یک وب‌سایت بخوانید و بخواهید محتوایی متصل با آن بیابید، مجدد آن را بخوانید یا نوشته گفتار را به اشتراک بگذارید. ساده‌ترین روش راجع به حساب پیدا کردن معلومات مدنظرتان، سرچ داخل آن وب‌سایت خواهد بود. به خاطر اجرا این کار کافی است که نشانی سایت را نوشته و سپس كلام کلیدی از مقاله مدنظرتان را جستجو کنید.

سرچ گوگل
شما با عمل به مطالب بالا مطلع دنیای جدیدی از اینترنت خواهید شد و خواهید توانست به طور مجانی از خدماتی مصرف کنید که لیكن در برخی سایت های مشهور در ازای مبلغی عرضه داده میشود به امید آزادی دانسته ها و رایگان بودن آن چون بدترین چیز در این دنباله بی پایان کردن دانسته ها و ماخذها می باشد و آخرین سفارش ای میتوانم بکنم این است که اگر در حالت سفارش خاصی تفحص میکنیم زود باچند جستجو بی صبر نشوید بلکه با دگرگونی در عبارت سرچ هر وقت ممکن است به نتیجه قبول برسید که اینترنت گسترده تر ازآن طور که بشود خیال کرد و هرساعت میلیون ها و حتی میلیارد ها سایت و فروم و وبلاگ آپدیت میشود و محتویات امروزی در مباحث گوناگون در آن ایجاد میشود حتماً سرچ در گوگل و اتصال به چیزهای جدید گاهی دوران انقدر لذت بخش میشود که تبدیل به اعتیاد هم خواهد شد!

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.