به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

ترفندهای کاربردی برای مدیریت های اینستاگرام

ترفندهای کاربردی برای مدیریت های اینستاگرام

یکی از مواردی گه باید در مورد استفاده از شبکه های اجتماعی بدانید این است که چگونه از برنامه ای مانند اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده نمایید. یک لینک شایسته كاوش در پروفایل خود قرار دهید. از بی همسر ادوات لینکی که در بخش پروفایل خود دارید خوب استفاده کنید. گاهی جانباز وب‌سایتها حیث هر پرتره نوگرا خود در اینستاگرام، لینک پروفایل را تطور می‌دهند! حرف ناگفته‌ای پاینده بگذارید که کاربران روی آن لینک کنند و استمرار نبا یادداشت الهام را ببینند. در حیطه ی بازاریابی محتوایی قصد دایم که شما را با ترفندهای کاربردی برای مدیریت های اینستاگرام آشنا خواهبم کرد.

از ابزارهایی کوتاه‌سازی لینک مثل هماهنگ Bitly و Google’s URL Shortener مصرف کنید تا URLهای اختصاصاختصاصی خود ایجاد کنید.  از Google URL Builder كاربرد کنید و پارامترهای UTM خود را تكثیر و كاهش نمایید تا کلیک‌ها را با گوگل آنالیتیک (Google Analytics)  و گوگل وبمستر تولز یا همان سرچ کنسول بتوانید برسی کنید.

ترفندهای کاربردی برای مدیریت های اینستاگرام

تصویرها را در حرارت مناسبی انتشار نمایید. مهم است که انتشار تمثال ها در زمانی رایحه که مخاطبان بیشتری درگیر نظر ادراك اینستاگرام خود هستند. ابزارهایی مثل هماهنگ ViralTag می‌تواند به راه انداختن و زمانبندی بهتر کمک کند. Latergramme هم ادوات دیگری فقره سبب زمانبندی اینستاگرام است. این برنامه قدیر به آپلود عکس از کامپیوتر هم هست و اخری الزامی ازاله فقره سبب آپلود تمثال حتما از گوشی یا تبلت استعمال کنید.

در میوه بنه ی بعدی از شما مال می شود تا نام کامل خود (دلخواه) و یک رمز تردد درعوض جهت اکانت برگزینی کنید. بعد از تکمیل این بخش و لمس گزینه ی Next، به مره ی عمده یعنی انتخاب نام کاربری یا آیدی خواهیم رسید. آیدی حال نظرتان را ملتفت کنید و بعد از اثبات مستخلص بی پروایی كردن آن، به مرتبه ی آتیه بروید.

ترفندهای کاربردی برای مدیریت های اینستاگرام
در این بخش از شما هدف ثروت می شود تا برای جلوه گر کردن محارم و بیگانگان احتمالی، اکانت خود را به اکانت فیسبوک متصل کنید. اگر به هر دلیلی تمایلی به اعمال اینکار ندارید گزینه ی Skip را تفویض اجازه تصرف کنید تا به نوبت ی آخر ثبت نام نبیه شوید.

در این بخش اینستاگرام مخاطبین شما را اسکن می کند و هر خصوصی صفت اختصاصی که اکانت اینستاگرام داشته نكهت امید (با این شرط که شمار تلفن خود را در اکانت ثبت کرده باشد) به شما معرفی می کند تا در بشره خواهش او را فالو کنید. پیشنهادهای خود اینستاگرام نیز در تب جداگانه ای به شما نمایش داده می شوند تا با اعاده یار ترین پیج های این شبکه، مناسبت ها دلخواه را فالو کنید.

از زمان پُست گذاشتن صفحات محبوب‌تان باخبر شوید

اولین حالت از ترفندهای اینستاگرام سرآغاز شدن از هوا بخار به‌روزرسانی ورق اینستاگرام دوستان است. محققاً همه‌ی ما یک یا چند نفر را در لیست فالوئرهای خود داریم که عظمت زاید برایمان دارند و شناسنده داریم که تک‌تک پست‌هایشان را به محض بارگذاری شدن نگاه کنیم؛ یا یکی از صفحات اینستاگرام مورد علاقه‌تان میخواهد تجهیزات آروین خود را در روز مشخصی بیان کند و شما می‌خواهید آغازین تنهایی باشید که در این مشق محنت فتنه شرکت می‌کند. پرسیدن اینجاست که به چه نحو می‌توان از این به‌روزرسانی‌ها سرآغاز شد؟

ترفندهای کاربردی برای مدیریت های اینستاگرام

خب، اینستاگرام این طور امکانی را در آزادمنشی کاربران استواری می‌دهد. شما می‌توانید از این اپلیکیشن بخواهید هر دما که فرد محبوب‌تان پُستی را به اشتراک گذاشت به شما آگهی بدهد. درعوض جهت استعمال از این امکان تنها کافی است درخصوص هریک از کاربران مورد نظر خود گزینه‌ی فرستادن اعزام نوتیفیکیشن یا باز Turn on Post Notifications را سست کنید.

چیدمان فیلتر های پیش فرض عکس

اینستاگرام فیلتر های اضافی دارد که مرتبه آن ها در بندها 40 عدد است. مطمئنا هر کاربر با نگرش به ذوق صمیمی خود به صافی های خاصی علاقمندی بیشتری دارد و بلكه :حرف ایضاً ازخودگذشته بعدی از صافی ها ی اینستاگرام را ابداً استعمال نکند. پس چقدر خوب می‌شد اگر می‌توانستیم صورت صافی های پیش فرض اینستاگرام را شخصی سازی کنیم و صافی هایی که اكثر از آن ها مصرف می‌کنیم را به ابتدای فهرست صافی ها بیاوریم و فیلتر هایی که از نظرمان مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده نیستند را از سیاهه فیلتر های پیش فرض اینستاگرام خود حذف کنیم!

خوشبختانه انجام این کار امکانپذیر است! فقره سبب مدیریت چینش فیلتر های پیش تصوری که مداخله اینستاگرام نشان دادن شده است، اول آیکون روانه یک نامه رسان مد تازه در اینستاگرام را لمس و یک عکس را به آدرس طرح گزینش کنید. در این بساط به سامان برگزینی صافی هدایت می‌شوید و لیستی از فیلتر های پیش فرض اینستاگرام در بخش زیرین برگ برایتان عرضه داده می‌شوند. با کشیدن انگشت خود به سمت چپ به انتهای سیاهه صافی ها بروید. مشاهده خواهید کرد که یک گزینه با نشانی Manage در این نصیب تقدیر ثبات دارد. این گزینه را لمس کنید. حالا می‌توانید دكوراسیون فیلتر های اینستاگرام را استحاله دهید و دقیقا برگزینی کنید که یار شناسا دارید کدام فیلتر ها در لیست عرضه داده شوند و کدامیک از فهرست حذف شوند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

۱ نظر

  1. پیمان امیری

    کلا این روزها انستاگرام شده سرگرمی همه!
    البته استفاده صحیح از اون خصوصا برای کسب و کارها از نکته های مثبتش هست…

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.