به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

نکات کاربردی در مورد ایمیل مارکتینگ

نکات کاربردی در مورد ایمیل مارکتینگ

برای اینکه بتوانیم در اقدامات بازاریابی خود به هدف دلخواه خود دست پیدا کنیم باید از مورادی همچون ایمیل مارکتینگ بهره بگیریم و حتماً مداقه کنید هر لینکی که درایمیل مارکتینگ استعمال میکنید روی كپیه ی تلفن همراه وب سایت  کار میکند. ضمن اینکه خود ایمیل هم باید به پاكدامنی در تلفن همراه عرضه داده شود اما بغایت ها پابرجا کار کردن لینک در ایمیل را فراموش میکنند. در ادامه درباره مواردی که ممکن است در مورد بازاریابی محتوایی مانند نکات کاربردی در مورد ایمیل مارکتینگ به ما یاری رسانند، بیشتر صحبت خواهیم کرد.

از آنجایی که فدایی نسخه های موبایل ، دشوار شده ی كپی ی و غیرواقعی هستند و پاره ای از محتوا را کم دارند این میتواند مشکل عظمت به تتبع بیاید.هدف ایفاد این ایمیلها ، جهت دهی اشخاص به سایت است.اگر لینکی که روی آن کلیک میکنند كهنه است ، وقت خودتاو و مشترک را تلف کرده اید

رازهای ایمیل مارکتینگ

این کار میتواند تا حد زاید حد مشترکین ایمیل شما را افزودن دهد.یک کتاب الکترونیکی کوتاه، دورهی ایمیلی ۵ صوم امساك ، یا ۱۰ نکته ی مهم حیث به كاربستن دادان همگی می توانند در اینجا استعمال شوند.همه انیس دارند تا چیزی را مجانی به دست بیاورند و ثبت درخصوص از باب یک بولتن نشریه خبری سازمانی در عوض گرفتن چیزی مكرم عالانه به نظر میرسد.

ایمیل مارکتینگی که بر پایه رخصت ی کاربر اعمال شود بازگشت مایه ای اولی از ایمیل مارکتینگ ناخواسته ، پست مسقیم و تبلیغات سنتی دارد و خرابكار آشوبگر در نمط ی به كاربستن تجارت ما به پا کرده است.آمار،نتایج ، و پژوهش ها عطا هم پشت وپناه این نوع تبلیغات است.تمام آنها مدال میدهند که که ایمیل مارکتینگ ابزاری از باب جذب ، نگه داری و رشد دستاس سنگ آسیا ی تسلط از مشتریان عهدگسل و سخت پیمان است.

رازهای ایمیل مارکتینگ

استفاده کردن از کلید اصطلاح های محتواتون در متن ایمیل به اینباکس شدن ایمیلتون بی نهایت می تواند کمک کند.فرض کنید شما ایمیل هایی راجع به کسب در آمد اینترنتی حیث کاربراتون هر هفته ایفاد می کنید. اگر شما در متن ایمیلتون از کلمات کلیدی چسبیده با کسب نفع و ضرر اینترنتی استعمال کنید و کاربران شما این ایمیل ها را آماده باز کنند و ببینند؛ گوگل تشخیص میدهد که این ایمیل ها به درد کاربراتون می خورد و از این ایمیل ها ترضیه هستند و همچنین ایمیل های شما اگر تبلیغاتی هم قرقی به اینباکس خواهد رفت.

قبل از اینکه ایمیلی فرستادن اعزام کنید، باید از تک تک گیرندگان اجازه داشته باشید. رخصت به این معناست که كسان از شما تمنا بازاریابی ایمیلی کرده باشند! قبل از اینکه هوا بخار و پول خود را در پروگرام بازاریابی ایمیلی تنخواه گذاری کنید، از مشتریان اذن قبض کنید. این کار ساده تر از چیزی است که فکر می کنید و منجر به شکایات اسپمی کمتر، امکان جابه جایی سپردن بهتر، کاهش نقش مشروع و عرفی و مهم تر از همه نتایج بهتری در باز شدن و کلیک لینک اندر ایمیل ها می شود.

رازهای ایمیل مارکتینگ

از ثبت‌نام و اشتراک‌گذاری‌های مناسب استفاده کنید.

سعی کنید فرآیند ثبت‌نام و مشترک شدن کاربران را تا می‌توانید ساده و نرم ادا دهید چون معمولاً کاربران حتی از غیر حرفه‌ای‌ها نژند تا حرفه‌ای‌ها، علاقه‌ای برای صرف وقت به کنجکاوی در علایق بافرم های مشترک شدن خبرنامه‌ها و موارد متماثل ندارند. اگر برایتان سؤال پیش می‌آید که چه جور یک فرآیند ثبت بی اسم ناشناخته Subscription را آسان‌تر کنیم باید بسی شاق جواب بدهیم که تا می‌توانید ارز فیلدهای تیردان ثبت‌نام را تا حد امکان کاهش داده  فقط فیلدهای الزامی را نگاه‌دارید.
این نکته را فراموش نکنید که بلكه :حرف ایضاً منوال راحت و بغرنج یک ثبت‌نام و مشترک شدن دلیل شود کسی که قصد ثبت‌نام داشته را انصراف یافته کند و ولیك لابل علاوه بر این سیرت سخت این ثبت‌نام و مشترک شدن محرك شود کسی که حتی هیچ میلی به عضو شدن در این جهاز نداشته را اغوا به عضویت نماید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.