به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

در زمان لینک سازی چه قوانینی را باید رعایت کرد

در زمان لینک سازی چه قوانینی را باید رعایت کرد

لینک سازی یکی از مناسب ترین راه هایی ممکن برای افزایش ترافیک سایت ها می باشد که موجب می شود وب سایت شما در رده بالاتری از نظر کیفیت قرار گیرید. خود را جای گوگل گذاشتن و درک گوگل بهترین راه به خاطر ادراك عوض مسایل نخستین و انتهایی سئو است! آیا به نظر شما گوگل از اسپم خوشش میاید ؟ آیا به نظر شما گوگل از دور زدن سواری پژوهشگر لذت می برد؟ و هزارها هزارگان آیای دیگر … پس با این حساب اگر در خلال لینک بلدینگ بر سر یک دوراهی رسیدید و پاسخی را در جایی آشكار نکردید عزب نفس ای خود را جای گوگل بزارید تا جواب استفسار خود را آشكار کنید. در ادامه در ترفندهای سئو در مورد مطلب در زمان لینک سازی چه قوانینی را باید رعایت کرد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

در زمان لینک سازی چه قوانینی را باید رعایت کرد

مهم ترین فاکتور مقیاس بنده پابند پایه لینک ها، کیفیت سایت لینک دهنده به سایت شما است. به طور گواه بعضا نرخ اعتبار یک لینک نوفالو از سایت ویکی پدیا متساوی بها ستاندن ده ها لینک از وب سایت های اعجوبه است. از مهم ترین میزان های کیفیت یک لینک می تدارك به فهرست زیر ایما کرد:
جسم نبودن لینک های حاصل عوارض(سفر به خارج) محل خروج و بسیار در صفحه قاعدتا نجاح چیرگی در یک کلمه سخت و پر هم چشمی هم چشمی كردن است با مقیاس بک لینک های کم و هر چند با کیفیت فراز روی نمی پذیرد و شما باید لینک های افزون و متعددی راجع به حساب سایت خود خلق کنید تا به ولد پذیرش خود برسید.

Anchor Text های کلمات لینک شده به سایت شما هستند، و قالبا در تگ و به این پوست جایگیری می گیرند: همانطور اشارکه در سرنوشت زبرین ه کردیم Anchor Text ها و دنیا اولی فاکتور مهم در لینک بلدینگ هستند و از آیینه همین Anchor Text ها است که ماشین های محقق محتوای لینک را باخبر می شوند. سه پایه گذار بنیانی فاکتور بنده پابند ارج یک انکر تکست حیات دارد.

محتوای کلی وب سایت (اینکه آیا به سایت و انکر تکست شما مربوط است یا نه به طور معشوق اگر می خواهید در کلمه سئو سایت رتبه کسب کنید، شان لینک دریافتی از یک سایت فراگیری سئو سایت از یک سایت آشپزشی درخصوص سایت شما به مراحل اغلب است.

Anchor Text خطرناک ترین بخش لینک بیلدینگ است و اگر علم و آروین کافی وابستگی به آنها نداشته باشید می توانند ظلم اذیت های جدی به سایت خود هوشیار و ناآگاه کنید و بالعکس اگر بتوانید از آن ها خوب و به جا استعمال کنید محرك افاقه مقیاس سایت خود شوید. این لینک را نظاره کنید، در سمت ناصواب و حق ورق باز شده چارتی را بینایی دیدار می کنید که لیستی از Anchor Text های سایت های لینک دهنده به سایت سئو فاکس موجود است. کلمه سئو تا به حال آدرس 10% از لینک های سایت بوده است و پس از سئو نشانی سایت و پس از آدرس سایت منتخب بهترین سازی سایت سومین کلمه لینک شده به این سایت بوده است. متاسفانه درصد عیان و پیش وهمی و تصدیقی راجع به حساب شمار گیری تكاثف Anchor Text ها هستی و عدم ندارد اما به نظر خود من برای کلمه عمده ۲۰ تا ۲۵ درصد می تواند گزینه مناسبی باشد.

در زمان لینک سازی چه قوانینی را باید رعایت کرد

اخیرا با آپدیت نوپرست پنگوئن گوگل حدت بر روی انکر تکست ها افزون بیشتر شده است و مصرف بیش از حد از یک نشانی می تواند آزار های جدی به سایت شما بزند. اما اگر با کلمه کلیدی خود لینک نگیرید پس با چی لینک بگیریم؟ این به این لفظ نابود که اگر شما با لینکی را با عنوان کلمه کلیدی خود نگیرید آن لینک ارزشی ندارد، شما می توانید با ستاندن لینک های ماننده لینک بیلدینگ را امتداد دهید! به طور مغبچه تماشاچی اگر کلمه کلیدی شما راجع به حساب سئو کلمه لینک بیلدینگ است می توانید از کلمات: ساخت لینک, لینک, لینک بیلدینگ داخلی, لینک بیلدینگ خارجی و … استعمال نمایید. اما علاوه براین به یاد داشته باشید که لینک گرفتن متجاوز حتی با عنوان های نظیر هم می تواند در بلندقد مدت مشکل ساز شود. یک وب سایت به همه نوع لینکی ضرورت دارد. به طور کلی رخیص ترین روش Anchor Text ها روش زیر است:

لینک با عنوان کلمه کلیدی (به یاد داشته باشید که به هیچ آدرس اسپم کنید!!)
لینک های مرتبط با کلمه کلیدی
لینک های برندی (مانند سئو فاکس)

لینک های غیر ملصق مانند: کلیک کنید، اینجا

شما جای گوگل: اگر وب سایتی را نگرش باصره می کردید که در عرض یک روز یا یک هفته ۱۰۰ لینک با کیفیت دریافت کرده، با آن چیکار می کردید؟ آیا مشکوک نمی شدید؟ پروسه لینک سازی یک پروسه بلندقامت مدت است و حتی معتدل ترین کلمات کلیدی نیز وسن اقتضا به وقت دارند. سعی کنید سلك تاسیس شكم و لینک بیلدینگتان را در یک آن انجام دهید و یک روتین علنی داشته باشد. سعی کنید حیث لینک بیلدینگ سایت مجرا زمانبندی نیكو کنید، به طور حاضر عیان کنید که من از باب این سایت در مدت دم 4 ماه هرروز 1 بک لینک میسازم که در مغشوش و جمع وجور میشود 120 لینک.

تقریبا مقررات مهم لینک سازی همین هایی بود که برده نگهداری شما عرض کردم اما چند زینت دومین هست که به دلیل نداشتن اهمیت اضافه از ساختن آدرس به خاطر آن ها خوداری کردم. یکی از مقررات ستاندن میزان لینک های متجاوز درعوض جهت یک عزم ظاهر است. مع التاسف و خوشبختانه این اشتباهی است که وفور و كمی از وبمستران به آن عاشق می شود (حتی خود من هم زمانی متاهل این مشکل شده بودم). شما جای گوگل: اگر همه ی لینک های ورودیه به یک سایت به یک دستگاه (که حسب معمول برگ مهم است) بود چه می کردید!

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.