به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

مواردی که باید در مورد بازاریابی بدانید

مواردی که باید در مورد بازاریابی بدانید

قصد ما از بیان مطالبی همچون این مطلب این است که با استفاده از این مطالب می توانید در کسب و کار مورد نظر خود با سود و درصد فروش بیشتری مواجه شوید به همین دلیل در این مطلب با مواردی که باید در مورد بازاریابی بدانید آشنا خواهید شد که جز مقالات بازاریابی محتوایی که در مجله سئو ارائه شده است می باشد.

لینکداین

شبکه های جمعی کمی شلوغ شده اند. اگر افرادی را دنبال کنید که محتوای با واضح و سودبخش به اشتراک می گذارند می توانید از فهم مطلب های غیر اضطراری نهی کنید.مایک آلتون، فرهیخته سایتی در حالت شبکه های اجتماعی، می گوید: «بهترین سفارش من راجع به اعضای لینکداین این است که در اختیار افرادی که دنبال می کنید دقت کنید. در مصرف از این شبکه باید خیلی ملاحظه كار باشید.»
در لینکداین، بالعكس فیس بوک، کسانی را دنبال کنید که نمی شناسید تا ارتباطات این می شوید، به جای دید پست های تکراری که احیانا در فیس بوک دیده اید، یک مبادله اطلاعاتی پر ثمر وجود خواهد داشت که همیشه راجع به دید آن انتظار خواهید داشت.


رزومه‌های به تاریخ

این نوع رزومه‌ها برطبق ترتیب تاریخ آخرین و مهم‌ترین سمت شغلی تنظیم می‌شود. به‌عبارت دیگر در هنگام تحریر باید دقت كنید تا عناوین و سمت‌های شغلی را به ترتیب از آخر ( بالاترین و آخرین رتبه شغلی) به اول بنویسید. این كالبد رزومه‌نویسی، از هدر وقت جلوگیری می‌كند و به كارفرما اجازه می‌دهد تا در كمترین زمان، بهترین گزینه را اختیار كند. افرادی كه تاریخچه شغلی بهتری دارند، این نوع سبك را اختیار می‌كنند.


مطلب را زیبا کنید.

مطلب یادگیری شما در آن ارائه‌ی بازاریابی باید به خوبی درک شود. یکی از كامل ترین راه‌های یک تأثیرگذاری مناسب مصرف از روش “داستان‌گویی” است. داستان‌های کوتاه درباره‌ی اینکه شما چگونه این کسب و کار را سرآغاز کردید و یا درباره‌ی اختصاصی که می‌دانید این مطلب یادگیری را فراگرفته یا از این نوبت یا فعالیت ها استفاده کرده صحبت کنید.


هم‌چنین، می‌توانید درباره‌ی اینکه چگونه یکی از اشخاص نامدار  یا دوست یا حتی مارکی مشهور از آن‌چه شما تعلیم می‌دهید یا محصولی که می‌فروشید یا خدمت ها عرضه شده شما نصیب برده‌است مثال بزنید. این داستان‌های کوچک برای کمک به عرضه آن‌چه شما می‌خواهید به مخاطبتان انتقال دهید، بزرگی دارد.


ما به او تعدادی مهارت ساده، که در این برنامه یادگیری به شما ارائه خواهم داد، آموختیم و اكنون او به خاطر رانندگی هیجان دارد. به علاوه، او تكیه به نفس کافی بابت رساندن برادرش به کلاس بیسبال را پیدا کرده و همسر من دیگر احتیاجی به رانندگی مرتب تا کلاس بیسبال پسرم را ندارد.” این رمان سهل مقداری غمبار همراه با تمایلات انسانی را در خود خواهد داشت.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.