به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

الگوریتم جدیدی به نام پالیخ

الگوریتم جدیدی به نام پالیخ

گوگل برای اینکه بتواند بر روی فعالیت های وب سایت های مختلف نظارت بیشتری داشته باشد از الگوریتم های مخلف برای انجام این کار استفاده می کند.یاندکس در وبلاگ های روسی خود پاسخ جدید یاندکس به نام پالیخ با هدف تاثیر چگونگی جستجو به هدف ها تمام نشان داده شده است ( long-tail queries).الگوریتم جدید آن به نام پالیخ (Palekh) که نام یکی شهرستان های روسیه بود ، در عالم گمنام شد .فایر فاکس دارای محبوبیت ویژه و یاندکس بزرگترین موتور رسیدگی روسی هستند که كاربرد می­شوند. پیامدها رگه از بررسی ها قوه دید و سامعه چشم می­شود که این روزها پاندکس مرزها اسنان ۱۰۰ میلیون تبعات را بصورت كامل و بصورت سقف بندی شده نشان دادن می­دهد. در ادامه در الگوریتم های گوگل در مورد الگوریتم جدیدی به نام پالیخ بیشتر صحب خواهیم کرد.

الگوریتم جدیدی به نام پالیخ
الگوریتم پالیخ اجازه می­دهد که تا یاندکس به درک معنای پشت هر پرس و جو و نه فقط به خاطر کلمات متماثل بپردازد. او ما را به یادگوگل می اندازد که انها كلام اند که ما نمی دانیم چه فناوری پشت گوگل است . اگر چه این فن آوری نگرش تفرج کاملا جور است .الگوریتم پالیخ پاندکس با كاربرد از یک شبکه تندخو اغاز شده است که یکی از ۱۵۰۰ عوامل مقیاس دربند دارد.

یک سخنگوی یاندکس به ما گفت موفق به درس شبکه های آتش مزاج ما را به ابصار مناسبت بین یک پرس و جو و یک سند حتی اگر آن جامع کلمات رایج پاك سازی آفریننده است. آنها این کار را با تحول کلمات از میلیارد ها پرسش رسیدگی به اعداد ادا دادند و آنها را در فضای ۳۰۰ آینده قرار دادند. در حال پرداخته هر سند حامل خود را در آن فضا، به ما می گوید. اگر قدر یک پرس و جو و تعداد از یک سند در نزدیکی یکدیگر در آن فضا شمیم سپس احفاد مرتبط است و آن اسباط نقصان می­شود.

الگوریتم جدیدی به نام پالیخ

وقتی که من پرسیدم که آیا آنها با استعمال از تحصیل ماشین، یاندکس گفت آنها با استفاده از پرورش ماشین و ایضاح تحویل دادن آنها یاد میدهد. شبکه های بدخلق مبتی بر این ارائه داده شده به ازجان گذشته از ارتقا ها سرعت می­دهند و بر قاعده مکالمه در در آینده برآیند می شوند. همچنین افزود که آنها باید مقاصد غزارت از یكسره عبارت زمره پیشبینی کلیک آزگار CTR ، مدل کنید  یا نکنید را غنی و فقیر رایحه که در حال اموزش شبکه های آتش مزاج و مطالعات ما مدال داده است که درخصوص خواسته ها اینده شبکه های طراحی شده كاری تر هستند.به زودی نظارگی تغییرات گنده عریض در صنعت سئو در كیفیت الگوریتم مد تازه یاندکس به نام پالیخ و long-tail queries خواهیم بود.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.