به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

بررسی سئو کلاه خاکستری و تکنیک های آن

سئو کلاه خاکستری (3)

در سئو کردن یک وب سایت , روش هایی وجود دارد که برخی خودنمایی كردن آنها وا قوانین محجبه الگوریتم های موتورهای جستجو هم پیمان می باشند و برخی هم خیر . سئو کلاه سفید , سئو کلاه خاکستری , سئو کلاه سیاه . این ها همان دستور های گوناگون سئو هستند که در این مقاله آن ها را باهم بررسی می نماییم .با مجله سئو( SEO ) همراه باشید.

برای روش های مختلف سئو در سایت , شبیه به برخی از حوزه های دیگر نمی توان به صورت مطلق تعریفی ارائه کرد . اینکه من واو از روش های کلاه سفید و یا خاکستری و یا هر رنگ دیگری در سئو صحبت می کنیم شاید ذهن شما رو به سمت امنیت سایت سوق دهد . همانطور که می دانید مثلا هکرهای کلاه سیاه رساله آن دسته از هکرهایی هستند که حقوق اشخاص دیگر و همان ها برایشان مهم نیست و تنها به فکر خرابکاری هستند اما در مقابل آنها هکرهای کلاه سفید هستند که از دانش خود در مقابل حملات دیگر هکرها و همچنین برای افزایش امنیت تلاش می کنند . خوب بهتره بریم سراغ همان سئو و تعاریفش .در ادامه به بررسی سئو کلاه خاکستری و تکنیک های آن می پردازیم.

 

سئو کلاه خاکستری (1)

سئو کلاه خاکستری

به گفته سایت quora سئو کلاه خاکستری یک روش سئو ما بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید است.گفته شد که سئو کلاه سیاه به معنای نیكوترین حلاج سازی سایت و افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو از طریق فریب دادن گوگل و گاها کاربران است. در مقابل سئو کلاه سفید؛ بهینه سازی سایت از طریق روش های سئویی است که توسط گوگل به لحظه توصیه شده و در این روش هیچ تخطی از قانون های وضع شده توسط گوگل انجام نمیشود.

اما تعریف سئوی کلاه خاکستری این است: استفاده از روش های سئوی کلاه سفید، ادقام معیت و بدون ثوب های سئوی کلاه سیاه، به صورتی که گوگل متوجه آن نشود.مزیت سئو کلاه سفید جایگاه ثابت آن و مزیت سئو کلاه تیره سرعت بالای آن است. در سئو کلاه خاکستری من وتو هردو این برتری ها را داریم و برای رسیدن به یک جایگاه قوی و ثابت در کمترین زمان، تلاش میکنیم.

اهمیت کلاه خاکستری

استفاده درست از سئو کلاه خاکستری میتواند در هزینه و وقت شما فایده جویی ایجاد کند. ولیكن الگوریتم های گوگل باهوش هستند و همانطور که میدانید گوگل هر ساله این الگوریتم ها را تغییر میدهد. و ممکن است بعد از این تغییرات یک رازآگین از تکنیک های سئو کلاه خاکستری ممکن است توسط الگوریتم های گوگل جریمه شوند. پس یادتان باشد که همیشه سایتتان شعله ور ساختن روز باشد.  شاید خیلی از متخصصین سئو این موضوع را ندانند که طیف وسیعی از افرادی که به طور مشغله نقش ای در حوزه سئو سایت یا بهینه سازی سئو سایت فعالیت دارند، در واقع از روش سئو کلاه خاکستری استفاده می کنند .

تکنیک های سئو کلاه خاکستری

حساب های شبکه های اجتماعی

با ساخت شبکه های اجتماعی و انتشار لینک صفحات سایتتان در آنها می توانید بهترین لینک سازی خارجی را انجام دهید. قبل از انجام این کار در خصوص هر شبکه اجتماعی که می خواهید در آن پروفایل و یا ستاوند تجاری بسازید بررسی کنید.

Imprimir

بازطراحی سایت

طراحی مجدد سایت باعث می شود کدهای سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در شما از نو نوشته شود و نفرت زدگی نظر گوگل اینکار یعنی بروزرسانی و بروزرسانی برای شما جایگاه بهتر به ارمغان خواهد آورد. البته با توجه به تغییرات الگوهای طراحی و الگوریتم رنک برین، اگر این تغییرات با استانداردهای UI و UX صحابه شود و بازطراحی بر مبنای بالای بودن سرعت سایت نیز همراه گردد، تاثیرش صدچندان خواهد شد.

استفاده از دامنه های منقضی

در دنیای وب هر روز وب سایت های مازاد ایجاد می شود، اما به نیز صورت ایضاً وب سایتهای زیادی دیگر قعالیت نمی کنند. شما می توانید توسط ابزارهای domain expire که هم در سایت nic.ir و هم سایتهای مشابه خارجی هست لیست آخرین دامنه های اکسپایر شده امروز را ببنید. بعد با یک بررسی ساده دامنه هایی که با موضوع کاری شما یکی هستند را بخرید و سایتی کوچک روی آنها تولید کنید و با نوشتن چند مقاله مرتبط رغبت یافتن وب سایت خود لینک دهید.

سئو کلاه خاکستری (4)

ایجاد کامنت

در سایت خود امکان درج دیدگاه را اضافه کنید. درج دیدگاه می تواند ورقه چهره شما را بروزرسانی کنید. همچنین برای پاسخ به مخاطبان اگر پاسخ به صفحه ای دیگر ربط دارد لینک آن را در کامنت بگذارید. کامنت گذاری فقط به سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در خودتان آغوش نمی گردد. می توانید با کامنت گذاری در سایت های پربازدید و استفاده از نام و خدمات خود و تا اینكه با دادن آدرس سایت، جایگاه بهتری برای سایتتان رقم بزنید.

 به کارگیری کلمات کلیدی

سعی کنید از کلمات کلیدی و کلمات مرتبط با آنها در متن و عناوین ساز خود استفاده کنید. این کار باعث شراب شود گوگل متوجه شود که شما دارید در چه خصوص صحبت می کنید. مثلا وقتی شما در خصوص سئو مطلب می نویسید، سعی کنید چند بار از طراحی سایت و بهینه سازی و موتور های جستجو نیز صحبت کنید تا بار مطلب شما بیشتر شود.

 

سئو کلاه خاکستری (1)

ساخت پروفایل در وبسایت ها

پروفایل در سایتهایی مثل آمازون یا ترلو می تواند با دادن لینک برای من وایشان همراه باشد. با اینکار شما یک پروفایل ساخته اید و می توانید در آن را ساخت پروع به خود و فعالیتتان صحبت کنید و در بخش تماس آدرس وبسایت مغفر را وارد نمایید.

یکی از بهترین سایتهایی که شما می توانید در آن به اینکار بپردازید انجمن ها و سایت های پرسش و پاسخ می باشند. این سایتها هم به كلمه فارسی و هم به واژه سازش های دیگر هویت عرضه دارند و شما با کمی کار در آنها نبیذ توانید از طریق بخش امضاء و آدرس سایت در پروفایتان، و حتی درج موضوع اقدام به لینک سازی و معرفی سایت خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه كیلو کنید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.