به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

هماهنگی Dynamics NAV با سایر محصولات مایکروسافت

درخواست دمو سامیکس

یکی از نقاط قوت پلتفرم Dynamics NAV هماهنگی وصف‌ناپذیر این نرم‌افزار ERP با دیگر نرم‌افزارهای مایکروسافت است. از این دسته می‌توان CRM،OFFICE 365 ، SharePoint و Power BI را نام برد که همگی می‌توانند از یک دیتابیس واحد استفاده کرده و زمان فعالیت را کاهش داده، دقت را دوچندان کرده، از دوباره کاری‌ها جلوگیری کرده و در نهایت بهره‌وری را به حداکثر برسانند. لازم به ذکر است که از آنجایی که یک راهکار جامع برنامه ریزی منابع سازمانی باید بتواند تمام فرآیندهای یک سازمان را مدیریت کند، این یکپارچگی‌ها و شباهت‌های محیط کاربری کمک شایانی به این یکپارچگی خواهند کرد. تیم مدیریتی سامیکس شما را به خواندن ادامه یادداشت هماهنگی Dynamics NAV با سایر محصولات مایکروسافت دعوت می کند.

پیش‌فرض این نرم‌افزار ERP مایکروسافت در بخش مدیریت تماس‌ها بسیار ساده است و مواردی مانند دسته‌بندی، کمپین‌ها و مدیریت وظایف را در بر می‌گیرد. با اتصال نرم‌افزار به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری- Microsoft Dynamics CRM- می‌توان از ماژول‌های تخصصی مرتبط استفاده کرد که از این دست می‌توان اتوماسیون فروش پیشرفته، ارتباط با Outlook، مدیریت خدمات پس از فروش و مدیریت فرصت‌ها در بازار به صورت پیشرفته را برشمرد. مشتری‌های یک واحد اقتصادی می‌توانند عمده‌فروش‌ها، همکاران تجاری یا تولیدی و یا مصرف‌کننده نهایی باشند که هر کدام نیازمند برقراری ارتباطی خاص و پیگیری‌های جداگانه و تخصصی بر اساس ماهیت تجاری‌شان هستند. هر چند که در NAV Dynamics برای این فرایند بخشی در نظر گرفته شده است ولی استفاده از یک نرم‌افزار جانبی قدرتمند مانند Microsoft Dynamics CRM که جزییات بسیار بیشتر و فراتری در اختیار بخش بازرگانی و فروش می‌گذارد ارزش مضاعفی ایجاد می‌کند که قابل تأمل است. شما می توانید با درخواست دمو سامیکس این امکانات را مورد آزمایش قرار دهید.

تیم مدیریتی سامیکس

یکپارچگی با Power BI

با خرید نرم افزار ERP  ایرانی به حدود 800 گزارش و فرمت استاندارد به صورت پیش‌فرض دسترسی خواهید داشت، علاوه بر این می‌توان فرم‌هایی را متناسب با فرایندهای سازمانی طراحی کرد و در بخش‌های مختلف، گزارش‌های هدفمندی را طراحی و پیاده‌سازی نمود. تمامی گزارش‌های تهیه شده در نرم‌افزار قابل استخراج به صورت اکسل است. چارچوب انعطاف‌پذیر این نرم‌افزار امکان مرتب‌سازی، ویرایش، ذخیره اطلاعات به صورت Data Cubes و از همه مهم‌تر اتصال به نرم‌افزارهای تحلیلی و آنالیزی آنلاین  (OLAP) را نیز می‌دهد.

خرید نرم افزار ERP ایرانی

علاوه بر قابلیت‌هایی نظیر Show as chart که در همه لیست‌ها و بانک‌های اطلاعاتی NAV قابل استفاده است و همچنین اضافه شدن گزارشات Excel در نسخه 2018، امکان اتصال دیتابیس NAV به گزارش ساز قدرتمند Power BI جهت نمایش گزارش‌های جذاب تحت وب و موبایل نیز وجود دارد. این امکان یکپارچگی با Power BI سبب می شود که کاربران با توجه به سطوح دسترسی خود بتوانند گزارشات تعاملی مختلفی از فعالیت‌ها، وظایف و کارکردهای سیستم داشته باشند. همچنین مدیران سازمان نیز می توانند از طریق این گزارشات به درک کلی از وضعیت کسب و کار خود برسند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.