به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

نقص قوانین کپی رایت گوگل

نقص قوانین کپی رایت گوگل

در میان اخبار بحث برانگیز DMCA ( زیب کپی لوا هزاره دیجیتال)، ۴٫۲ درصد از خواهش های حذف،سایت هایی را هدف استقرار داده اند که محتوای نقض کننده کپی بیرق در خود ندارند.در ادامه در مبانی سئو در مورد نقص قوانین کپی رایت گوگل  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نقص قوانین کپی رایت گوگل

یکی از استیناف های ترویج شده مداخله مجمع آمریکایی دانشگاه کلمبیا و برکلی تقاضا می کند نزدیک به یک سوم بیش از دو هزارهزار استدعا حذف URL که گوگل آن ها را به طور یومیه ستاندن می کند، ممکن است معتبر نباشد. با كاربرد از داده هایی که گوگل در اختیار حشمت داده لومن ( یک پروژه تفحصی مستقل که درعوض جهت فصل و مجزاسازی درخواست های DMCA و دیگر شکایت های مرتبط با شكم ابداع شد) تثبیت داده است، محققان بیش از ۱۰۸ هزارهزار تمنا حذف را تجدید کردند و دریافتند که تقریبا ۲۸٫۴ درصد از این درخواست ها نامعتبر است و طبیعت هایی دارند که محرك ایجاد مسائل بیش در هیئت نهج وجد منزلت آنها در ذهن می شود. پیامدها تحقیقات آرم داد که ۴٫۲ درصد از تقاضا های حذف شدنی که به دست گوگل می رسد، وب سایت هایی را هدف جایگیری داده اند که محتوای نقض کپی لوا در خود ندارند .

نگرانی رستاخیز در كیفیت تقاضا های حذف پرسش برانگیز حاوی اطلاعیه های DMCA با فرمت نامناسب است که با دستورالعمل های مجازی چراغانی کپی رایت هماهنگی ندارد. بر همین پایه نویسندگان این تجدیدمحاكمه تجدیدتكبیر داعیه می کنند که حجم فرازین از تقاضا های بحث برانگیز بود دارد و این تمنا ها ذریه خودکار شدن اطلاع های DMCA است. تبعات این بررسی ها در واشنگتون پست و تورنت فریک گستردن سرایت شده است. جو کاراگانیس نویسنده همکار این مقال تفحصی معتقد است زمانی که این اعلامیه ها به روبات ها فرستاده می شود نمی توان به طور كنجكاو اندرون را مداقه کرد.

نقص قوانین کپی رایت گوگل

او می گوید: واقعی اساسی ترین نصیب تقدیر مطالعه ما بر روی محتوای هدف اسكان داده شده و قضاوت های رخ غمناك در آن بود. سایت تورنت فریک نیز خاطر مدال می کند که گوگل بر روی بیش از ۹۷٫۵ درصد از اعلامیه های DMCA کار می کند و این بدان معنی است که اکثریت قریب به ائتلاف این خواهش های بحث برانگیز به کار برده می شود و دستورالعمل ها لازم بر روی آنها انجام می گردد.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.