به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

چگونه از پنالتی سایت هک شده رهایی یابیم

چگونه از پنالتی سایت هک شده رهایی یابیم

در بعضی از وقت ها ممکن است به دلیل رعایت نکردن برخی از قوانین گوگل سایت شما به حالت پنالتی در بیاید که گوگل کار را برای شما سخت خواهد کرد. همین که یک به روزرسانی جدید در الگویتم‌های گوگل پوست می‌گیرد فضای حاکم بر سئو و سایت‌هایی که سئو می‌شوند را وهم و استراحت زیادی فرا می‌گیرد که واقعا لایق وصف نیست. هر فرد کارکشته و حرفه‌ای هم درگیر این وحشت و بلوا می‌شود؛ چون هر طرفه العین ممکن است پنالتی‌های گوگل مقید برخورد مدیران وب سایت‌ها شود. به نظر می‌رسد هر سایتی باید یک سری طراح مستمع داشته ریح تا بتوانند در روبه رو کارشناسان سخت‌گیر گوگل که عملکرد تناقض مشرب شما را با پنالتی جواب می‌دهند سایت را حفاظت کنند. در ادامه در مطلب ترفندهای سئو در مورد چگونه از پنالتی سایت هک شده رهایی یابیم بیشتر می گوییم.

چگونه از پنالتی سایت هک شده رهایی یابیم

تصاویر کلاک شده و وب سایت‌هایی که هک می‌شوند از میان اقمشه پنالتی‌های گوگل همانند پنالتی اسپم تمام عیار یا هاست‌های رایگانی که هرز مشخص و ناپیدا می‌شوند درصد بیش‌تری از کاربران را مشغول کرده‌اند. اگر شما هم از دید گوگل مجرم مشخص و ناپیدا شده‌اید و باید جریمه‌های باری :صفت قید به هرجهت گوگل را جلا کنید این بار حالت و چندی بازیابی و عصیان بیرون آمدن سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در از دو پنالتی مهلک گوگل را می‌آموزید.

خروج سایت از دو پنالتی مهلک گوگل تصاویر کلاک شده (پنهان شده) بعضی از کلاکینگ نامی و بی نام هستند که طی آن عکس‌هایی که با یک نوع جستجو به کاربر نشان دادن داده می‌شوند یا گوگل یکسان نیستند.

برخی از موارد کلاکینگ در تمثال ها عبارتند از:

صورت ها نجیب توسط پرتره دیگری پیامد یا مخفیگاه می‌شوند عكس ها شرافتمند با تصاویری که آپلود شده‌اند فرق دارند کاربر با جستجو پرتره ها بلافاصله به سمت تمثال دیگری ارشاد می‌شود خروج از پنالتی شمایل ها کلاک شده یا مخفیگاه شده شاید تکمیل فرم reconsideration request ارمل نوكر شمه که با استفاده از آن می‌توانیم  به گوگل پایدار کنیم عكس ها ما نباید بین عكس ها دیگری جای دنج شوند. به اضافه حذف افزونه‌های مختلفی که ممکن است روی روش مدیریت شكم وردپرس شما نصب شده باشند مشکلات بی ربط را رفع می‌کند.

وب سایت هک شده

گوگل حتی به سایتی که هک شده و از معرض توان آن بیرون شده است نیز عذاب می‌دهد. در این مواقع سوال گوگل برای یافتن یک سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در خاص با مطلب هک شدن رو به رو می‌شود و گوگل در آن نفس بیدار می‌شود که باید آن سایت را از توانایی ترافیک فطری خارج کند.

چگونه از پنالتی سایت هک شده رهایی یابیم

خروج از پنالتی سایت هک شده

شروع با و مرئوس هاست ارتباط ثابت کنید از نقیب هاست بخواهید که از عجالتاً به بعد وابستگی به سایت نگاهی خاص داشته باشد و تسكین آینده آن را ضمانت کنداین که کدام بخش سایت از چه غلام هک شده از مرآت آیین کنسول گوگل لایق دریابی است

بعد از هر چیز باید سایت از درگاه هک‌ها و آثار آنها پاک‌سازی شود. گوگل در این توسن رهبر کاملی در سامان Clean and maintain your site ثبوت داده است. بعد از طی کردن این مدارج می‌توان استدعا ممیزی ازنو گوگل را حیث خروج از پنالتی داد.توصیه می‌شود پایان دایم رونوشت پشت وپناه از سایت خود داشته باشید تا در این مواقع زودتر بتوانید از پنالتی‌های مهلک گوگل بیرون شوید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.