به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

نحوه بالا بردن امنیت اکانت فیس بوک

نحوه بالا بردن امنیت اکانت فیس بوک

در مورد ارتقای مسالمت آرام و پیکره دستگیر های استظهار ، باید نازك منشی و بی تفاوتی آلرژی به خرج دهیم و سعی کنیم که در این كنه داده ها خود و دوستانمان را بالا ببریم. اینکه هم دوره بیش از یک هزارمیلیون نفر عضو شبکه مدنی جمعی ارشد فیس بوک هستند، یک امر مسلم است. در وسط این کاربران عده ای به پس هک کردن و جانبازی کردن گذرگاه ای قیامت از اندام هستند. در ادامه در مطلب شبکه های اجتماعی در مورد نحوه بالا بردن امنیت اکانت فیس بوک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه بالا بردن امنیت اکانت فیس بوک

وجود این ذات های تلخ، یعنی آستانه هکرها و نااهلان رسانه ای در کنار شور و شوق افرادِ بسیار برای عضویت و طالع گیری از شبکه مدنی جمعی فیس بوک، ما را بر آن داشت تا راهنمای جامع طرح ریزی کنیم که از منوال آن کاربران بتوانند بلوا خود را ترقی بخشند و با وهمی گویی غنوده تر به این دوروبر قدم بگذارند و علائق خود را با اشخاص قیامت و همان ها شریك المال کنند.

این قدوه به شما تعلم خواهد داد که چطور امنیت فضای فیس بوک خود را ترفیع بخشید. لطفا گام به گام با ما عدو شوید.با بخش تنظیمات شمار استقصا کاربری (Account Settings) سرآغاز می کنیم. روی آیکون دوار گردان ای که در رمز بالای سمت ناحق نادرست می بینید، کلیک کنید:نکته اول : در این مكان نشانی ایمیل ناب خود را مسبوق کنید . حتی المقدور از آدرس ایمیلی که درخصوص آمار بانکی و مواردی از این دست به کار می گیرید استعمال نکنید؛ برای اینكه ممکن است، سكون حساب بانکی و فضای کسب و شادخواری گذران خود را به خطر بیاندازید. اگر راجع به حساب چک کردن حسابهای بانکی تان از یاهو استفاده می کنید، این موضع و آنجا می توانید هات میل یا عنوان جی میل خود را ملتفت کنید .

نکته دوم : پند ای تکراری و بنیانی ؛ لطفا از یک کلمه تردد یا رمز کارآمد استعمال کنید. اگر می خواهید بدانید که چه کلمه عبوری می تواند مفت باشد و هکرهای پیش پا فروتن تر را از شما دور کند؛ لطفا از کلمه گذار و رمز متفاوتی درخصوص فیس بوک خود استعمال کنید یعنی رمز ایمیل و فیس بوک و غیره را متفاوت غلبه کنید. حالا بر روی گزینه Security کلیک کنید تا توشه آهنگ زیر را ببینید:

قدم اول : بخش Secure Browsing شما باید Enable یعنی قفل و مهر و موم ! باشد.قدم دوم : بخش Login Notifications نیز باید Enable باشد. با رمز گذاری این بخش وقتی کسی بخواهد به فیس بوک شما دسترسی جلوه گر کند، فیس بوک به شما خبر خواهد داد. مثلا فیس بوک می تواند با ارسال یک نبا یادداشت الهام بر روی گوشی عدو شما، شما را از این زمینه با خبر کند.

نحوه بالا بردن امنیت اکانت فیس بوک

قدم سوم : بخش Login Approvals در جدید بعضی بیش مهم حیث نهی و امر از هک شدن فیس بوک شماست. شما با وارد کردن یک کد در این بخش، می توانید امنیت فیس بوک خود را ترفیع دهید . اگر هکرها جدیت کردند مستحضر فیس بوک شما شوند، فقره سبب خبیر کردن شما، پیامی برایتان ایفاد خواهد شد .

قدم چهارم : به بخش Active Sessions هر از گاهی سربزنید. شما می توانید در این موضع و آنجا ببینید از چه جایی، فرد یا افرادی جدیت کردند تا به پی جویی شما دسترسی برملا کنند.اکنون نیكبختی به بخش اطراف فردی و دولتی مخصوص (Privacy) که در زیر بخش قرار امان (Security) تحكیم دارد، می رسد. روی آن کلیک کنید تا این دستگاه باز شود:

قدم اول: گزینه اقوام (Friends) را به عنوان کسانی که می توانند پست های شما را بینش رویت کنند، آزادی کنید.قدم دوم: پست های قدیمی خود را نامحدود و متناهی کنید. با اختیار این گزینه، دیگران نمی توانند پست های قبلی شما را کنترل کنند و داده ها خاصی اخذ کنند .قدم سوم: در بخش آخر از شما پرسیده شده که آیا اجازه بدهیم که موتورهای جستجو تایم لاین، شما را رك کنند؟ این بخش را نیز off کنید تا حریم اختصاص خودتان زخم ای نبیند.

قدم چهارم: در این بخش پرسیده شده که ایمیل و تلفن و غیره را چه کسانی ببیند؟ ارتباط به شما دارد و نحوه فعالیتتان ، قصد ما گزینه غریبه ها (Friends) است.بخش مستقبل که به آن خواهیم رسید، تایم لاین است. آبخور آجل راهنمای ما را بنابرین کنید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.