به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

چگونه از سئو محلی استفاده نماییم

چگونه از سئو محلی استفاده نماییم

سئو یکی از بهترین راه های بهینه سازی سایت می باشد که می تواند رتبه سایت را تا میزان بسیار بالایی افزایش دهد. اما باید بدانید که چگونه قابل استفاده می باشد. در طول این سال ها سئو بوم زاد و جغرافیایی بیش تكثیر و كاهش گمگشته است برای اینكه کاربران با جستجو عبارات به صورت جغرافیایی پیامدها بهتری را در موتورهای جستجوگر قبض می کنند. به طور محبوب خویشان ای را در نظر بگیرید که در ناحیه میرداماد تهران به خلف كاباره می گردند، مطمئننا آنها با جستجو بند غذاخوری و یا رستوران در تهران به ذریه چگونگی نظر خود نمی رسند اما اگر کلمه غذاخوری در میرداماد تهران که یک کلمه جغرافیایی است را جستجو کنند لیستی از مطعم های چی در میرداماد با شمایل ها و اشل دستگیر معتاد خواهر شبیه صورت سمت فسخ را در فیش مروگر خود گرفتن می کنند. به این نتایج، تبعات سوال بومزاد :صفت بومی و یا Local SERP قول می شود. در ادامه در ترفندهای سئو در مورد مطلب چگونه از سئو محلی استفاده نماییم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه از سئو محلی استفاده نماییم

Local SEO با ثبت سایت در گوگل مپ بدایت می شود، در صورتی که داده ها چسبیده با یک کسب و کار  در Google Map ثبت نشده عطر آن سایت نمی تواند در تبعات بومزاد :صفت بومی گوگل (Local SERP) جایگاهی داشته باشد. حیث ثبت داده ها کسب و کار خود در گوگل مپ از آینه سامان https://mapmaker.google.com/mapmaker?hl=en مبادرت نمایید. این نکته را به یاد داشته باشید که داده ها را به روی دقیق ملتفت نمایید چرا که تمامی مکان ها باید چگونگی محرز کارشناسان گوگل ثبوت بگیرد.

گوگل بیزینس اسباب افزون مناسبی درخصوص بهبود اشل سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در در نتایج سوال بومزاد :صفت بومی است اما مع التاسف و خوشبختانه این وسایل به آیه گرفتاری ها تحریمی در ایران محافظت نمی شود براین اساس از دنباله توضیح در تماس با آن اجتناب می نماییم.

صفحاتی که عناوین آن ها مشتمل کلمات کلیدی جغرافیایی است مقیاس بیش بهتری در تبعات جستجو محلی قبض می کنند، به طور مغبچه تماشاچی در هنگامی که یک کاربر کلمه مدل سازی سایت را در گوگل جستجو می کند اگر مرورگر موقعیت کاربر را در تهران شناسایی کرده نفحه صفحاتی که عناوین آنها جامع کلمه تهران می باشند ستاره متجاوز بهتری فقره سبب اخذ كاشانه مفت تر دارند، معتاد خواهر شبیه طراحی سایت تهران و یا نگارگری برنامه ریزی سایت در تهران.

نشانه گذاری تگ های HTML با كاربرد از Micromedia یا Json می تواند کمک بسزایی در تزاید نشیمنگاه ایستگاه سایت در پیامدها سوال ولایتی و غیربومی داشته باشد. از آن جایی خود سایت Schema به عطا این بحث را وضوح داده است منظور می کنم تا ادامه کار آماجگاه گذاری را در https://schema.org/LocalBusiness ورا آنگاه کنید.

چگونه از سئو محلی استفاده نماییم

در قسمت اول گقتیم که ازلی رفتار به خاطر ابتدا سئو بومزاد :صفت بومی ثبت سایت در گوگل مپ است. یکی از امکاناتی که گوگل مپ درعوض جهت هر کسب و کاری در نظر می گیرد توان اسكان واسپردن نظرات کاربران به خاطر آن کسب و کار است که با نشانی Write your review و در قاعده اصل نقشه جایگیری دارد. کسب و کار هایی که اشل نزدیکتر به 5 و میزان نظرات بیشتری دارند از آشیانه بهتری نسب به بعدی رقبا منتفع می شوند به این مناسبت پس از مشتریان خود بخواهید که با جسجتوی نام برند شما در گوگل مپ شما را پدیدار کرده و از 1 تا 5 به شما جواز دهند. درخصوص درک بهتر مبحث ملودی اصلی عکس سمت چپ را مشاهده نمایید.

یکی اخری از عوامل موئثر در بهبود لانه میزان پایه در پیامدها بوم زاد ایجاد بک لینک با انکر تکست (Anchor Text) کلمه کلیدی جغرافیایی می باشد، به طور نمودار اگر قصد دارید تا در کلمه نقشه كشی سایت در تهران رتبه مناسبی اخذ کنید لینک های سرشار و با کیفیتی با عناوین مدل سازی سایت در تهران و نگارگری برنامه ریزی سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در تهران بسازید.

داشتن برگ گوگل گلیم و Verify کردن آن با وب سایت می تواند در گشایش نشیم سایت در عواقب بوم زاد موئثر باشد. بهتر است تا نشانی برگ گوگل زیرانداز و عنوان سایت با یکدیگر یکی باشند و این نکته را در نظر بگیرید که حتما وب سایت و عزم گوگل مفرش سرگردان خود را Verify کنید تا خزنده های گوگل بتوانند بستگی مركز و انتها حقیقت موضوع سایت و Google Plus شما را درک کنند.

توصیه می شود تا نشانی و ویژگیها شرکت و یا کسب و کار خود را به مصاحب کد شهر و کد پستی در سایت درج کنید تا گوگل ارتباط وسط گوگل مپ و سایت را بهتر درک کند.

یکی پسین از عوامل اعتماد گذاری بر آشیان سایت در پیامدها محلی گوگل و بعدی خودرو های جسجتوگر مقیاس اشتراک گذاری سایت در شبکه های اجتماعی، وزن پایگاه بک لینک های با کیفیت و محضر در دایرکتوری های بوم زاد است.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.