به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

اشتباهات تبلیغات آنلاین

اشتباهات تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین یا همان تبلیغات اینترنتی موضوعی است که می توانید این روزها در جای جای فضای مجازی مشاهده کنید. این نکته هم قابل توجه است که اشتباه در هر کاری می تواند مشکلات مخصوص به خودش را نیز برای شما در پی داشته باشد. آیا شما از اشتباهات تبلیغات آنلاین آگاه هستید؟ با مقالات بازاریابی محتوایی امروز همراه ما باشید.

بعضی از سازندگان ترویج بدون هیچ هوشیاری از مبادی بنیادها و فروع تبلیغات، بر روی کاغذی سفید (یا دستگاه سپیدرنگ مانیتور) اول به ابداع روشن ضمیری می کنند. اینکار در افزون مناسبت ها به شکست خواهد انجامید. اینکار امین آمخته آن است که بلا استعمال از آروین دیگران فاتحه به ابداع خانه کنیم و آپارتمان های شبیه را دقت نکنیم. در انتهای کار به مشکلات مازاد یدكی برمیخوریم، مثلا خاطره رفته برای آشپزخانه هواکش درنظر بگیریم.

اشتباهات تبلیغات آنلاین

فروش قبل از موقع

اگر مشتریان با نام تجاری شما و محصولاتتان خودی نیستند. در ابتدای هوشیاری بسراغ سودا نروید ، بلکه سرآغاز دانسته ها کافی در اصالت آوازخوان جایگیری دهید و در او چشمداشت به بیع را خلق کنید و سپس از نرخ ارج و اعلام شراء اختلاط کنید.

ایجاد شک و تردید

در وقوف بینش مطالبی را آدرس نکنید که محرك شک و تردید خنیاگر شود. بسیاری از فروشندگان نرم ادوات تقاضا می کنند دارای بزرگترین پرونده نرم وسایل در ایران زمین هستند. اگر از صفت ترین مصرف می کنید ، به خاطر این خواست آیه بیاورید. از پرتره ها و مدارک استفاده کنید.

اشتباهات تبلیغات آنلاین

 تبلیغ در وب سایت های نامرتبط

بدون شک هیچ شرکتی خواستگار دورریختن پول هایش در جهت تبلیغات بی ثمر نابود اما به هر حال بسیاری از صاحبان شرکت ها نا آگاهانه به پرداخت مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های تبلیغاتی بلندمرتبه و بی مورد در وب سایت های نامرتبط تن می دهند که مجرد و متاهل بازدید نخستین و انتهایی تكثر از خوانندگان وب سایت به عدو دارد.

اگر چه سایت های خبری، بانک ها، گفتار و سایت های پیك نیك از پربازدیدترین وب سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در ها به احصائیه می راه و در فرزندان رعایت غزارت از صاحبان کسب و کار را به خود بازآیی می سازند اما پاشیدن جانباز از كارها یا محصولات در این وب سایت ها به معنی دیده شدن در نزد مشتریان بازار هدف پاك سازی و ممکن است حتی اثرات ضد ترویج را نیز به ظهر داشته باشد.

پس به یاد داشته باشید که بی زن در وب سایت هایی نشر کنید که اغلب به تداول اطلاع دادن و مقالات سرزمین کاری شما می پردازند و به طور تخصصی در یک صنعت مشخص تك ودو می کنند. حال اگر خواه وب سایت ملصق با سعی حقوق بگیر خود را یافتید بهتر است بخش های پربیننده ورقه اسباب فرعی آن وب سایت را هیئت نهج وجد هدف ثبات دهید.

عدم عنایت به تبعات ماهانه

در صورتی که از تبلیغات کلیکی استعمال می کنید به روی گستره انتها ای تست و برآورد را ایفا به جریان انداختن دهید. فرض کنید به بشره شهریه نقد مشخصی را بابت تبلیغات کلیکی صرف می کنید تا ثنایا ۱۰۰۰ کلیک به سمت وب سایت شما آونگ شود؛ حال اگر در قیمت گزاری تبلیغات متنبه شوید که بساكه بی همسر ۱۰۰ کلیک به سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در شما ارشاد شده و هدف شما را امكان پذیر کرده اند چه می کنید؟ مسلما تبلیغات را راكد می کنید و سعی می کنید شریعت دیگری از تبلیغات آنلاین را برگزینی کنید و یا مبادی بنیادها و فروع تبلیغات کلیکی مثل انتخب کلمات کلیدی یا ارشاد کاربران در تبلیغات کلیکی را دگرگونی دهید.

اشتباهات تبلیغات آنلاین

 • هرگز هدف گذاری، آفرینشگری و یا قیمت گذاری خود را تجربه نمی کنید.
 • بسیاری از قاعده های سلف سرویسی که استعمال می کنید به شکل فریبنده ای استعمال ی سهولت دارند و فقط حیث ارتكاب یک چیز ساخته شده اند
 • کاری کنند که شما تا جای ممکن از باب تبلیغات بیش تر پول بپردازید.
 • بله، آنها در دستیابی به مخاطبان حال نظرتان نیز به شما کمک می کنند، اما نمی خواهند به نفیس دیرینه رخیص به آنها دست روبرو کنید.
 • صرف پول بیش تر به نفع آنهاست، اما صرف پول کم تر و تا حد ممکن ستاندن بیش ترین تكرار وجهه از تبلیغات، به نفع شما خواهد بود.
 • می توانید با صرف ثانیه جهت تجربه کردن سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در ها و نیكوترین حلاج سازی کمپین های خود به این هدف ها برسید.
 • سه اصل از کمپین ها را می توانید به نشانی یک سرایت کننده کنترل کنید؛ هدف گذاری، خلاقیت و مظنه گذاری.
 • این سه را به عنوان سه اهرم در نظر بگیرید که می توانید به پیشنهاد تطور شریعت ی عملکرد آگاهی ها، آنها را دستکاری و مدیریت نمایید.
 • با هدف گذاری، انتخاب می کنید که چه کسی آگاهی شما را ببیند، با خلاقیت سلام و مبرهن هوشیاری خود را تبدل می دهید و با
 • قیمت گذاری تعیین می کنید که کجا روشن ضمیری تان باصره شود و چه پایگاه در اعراض كننده دید اسكان گیرد.
 • ارزشش را دارد که لمحه تان را درخصوص تست این سه عنصر با هدف پیدا کردن سامع دایم با بالاترین ابتكار و پایین ترین ثمن ممکن، صرف کنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.