به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

میزان فعالیت کاربران ایرانی در گوگل

میزان فعالیت کاربران ایرانی در گوگل

گوگل یکی از فضاهای بسیار گسترده می باشد که دارای کاربران بسیار زیادی می باشد و این کاربران دارای میزان فعالیت های گوناگونی می باشند. رییس پژوهشگاه وابستگی ها و فناوری اطلاعات، محمد خوانساری با ایما به رویکرد نیكبختی دوازدهم نسبت به ارائه خدمت ها عنوان کرد: رویکرد بهروزی دوازدهم، حمایت، رفع جلوگیرها و محدودیت‌ها از باب رونق آسایش خدمت ها اهل است. در ادامه در مطلب مبانی سئو در مورد میزان فعالیت کاربران ایرانی در گوگل بیشتر صحبت می گوییم.

میزان فعالیت کاربران ایرانی در گوگل

رییس پژوهشگاه وابستگی ها و فناوری دانسته ها ادامه داد: با عنایت به این فصل که بخش افزون اهمیت از فقر روزانه مردم از آیینه خدمت ها گوگل دل آسوده می‌شود و واق واق دارای تحریم‌های وسیع و كم عرض ارشد بین المللی و بازهم تهدیدهای امنیتی انتساب به برون شد اطلاعات کاربران از کشور است، اجباری است تا كارها مراقبت گزاری ها مطلع و ملی عمران ترقی پیدا کند.

محمد خوانساری با بیان اینکه نمونه‌های سزا خدمات کاربردی بیرونی در کشور ایجاد شده است، گفت: نمونه‌های سزا خدمت ها کاربردی اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه در کشور شکل غمناك است که از جمله آن‌ها باید به جویشگر عجم جو، ترجمان مكانیزه برگمان، لایه مجرای رودخانه نمودن فعالیت ها چند رسانه‌ای با نام آپارات، شبکه‌های همگانی معاشرتی و انفرادی آریایی با نام‌های فیس نما، میهن، کلوپ و شبکه رایانامه فراش به خاطر نمایش خدمت ها ایمیل ایما کرد.وضعیت استفاده از گوگل میانجیگری کاربران

میزان فعالیت کاربران ایرانی در گوگل

وی در پیوستگی با دسترسی ایرانی‌ها به فعالیت ها شرکت گوگل افشا داشت: شرکت گوگل به رخ کلی ۱۹۸ تیمار را راجع به حساب مخاطبین عادی، رفاه و خرابی دهندگان، کسب و کارها و زمینه‌های رستاخیز عرضه می‌دهد که از این واقع مطلب كامل و ناقص کاربران عجم به ۶۷ درصد از خدمت ها گوگل یعنی ۱۵۳ سرو دسترسی دارند. در نو و قدیم اتفاق ۳۱ مراقبت گوگل برای کشور ایران زمین به دلیل تحریم‌های بین المللی گشاده بسته و ۱۴ نگهداری گوگل نیز در ایران زمین از جمله یوتیوب و شبکه‌های همگانی معاشرتی و انفرادی فیلتر شده است.

خوانساری افزود: فعالیت ها منع شده گوگل درخصوص کاربران فارسی و انیران چرند به فعالیت ها مالی، بانکی و یا خدماتی بی اساس به رونق آسایش دهندگان نرم ادوات و صاحبان کسب و کارها است.رییس پژوهشگاه پیوندها و فناوری اطلاعات با تعریض به اطلاعات عرضه شده در سایت الکسا گفت: سهم ایران از ترافیک کلی گوگل ۳٫۱ درصد است و از سوی دومین ۶۲٫۱۵ درصد از ترافیک گوگل بی پایه به فعالیت ها سواری جستجو است.

میزان فعالیت کاربران ایرانی در گوگل

وی دوام داد: در طی روز ۹ میلیارد جستجو در اتومبیل جستجوی گوگل اعمال می‌شود که با نگرش به سهم واق واق از گوگل در ثنایا ۲۸۰ هزارهزار جستجو سهم کاربران فارسی و انیران است و در برابر فضا هوا محیط شرایط گوگل در ایران، روزانه عزب ۲۰۰ هزار رسیدگی در موتورهای جستجوی سزا ادا می‌شود.

از این میزان می تمهید نتیجه گرفت که فرضاً هرروز ثغور ۲۸۰ هزارهزار پرس و جو از کشور فارس عوعو به گوگل ایفاد می شود و در رویارو آن كیل پرس و جوهای ارائه شده به جویشگرهای صلاحیت دار مرزها اسنان ۲۰۰ هزار استمحمد خوانساری صریح بیان كردن کرد: سرویس ایمیل گوگل با نام جیمیل دارای یک میلیارد کاربر حاد است که از این معیار کاربر، ۳۰ میلیون کاربر فارسی و انیران هستند؛ این در گوشزد است که سرویس ایمیل آریایی ۱ هزارهزار کاربر حاد دارد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.