به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

تحول در موتور جستجو گوگل

تحول در موتور جستجو گوگل

گوگل دارای موتور سرچی می باشد که دارای کاربردها و قابلیت های بسیار زیادی می باشد این امر سبب شده است که بسیاری از امور برای آسان تر شود. با محل به روز رسانی ساختار­ها ، ازجان گذشته از گزارش­های گوگل سرچ کنسول ممکن است اشتباه عطر .گوگل اثبات کرده است که آنها در حال ایفا به جریان انداختن به روز رسانی زیر ایجاد کنسول رسیدگی گوگل هستند.این به روز رسانی زیر ساختن ممکن است شما را توانمند به گرفتن داده ها هوشیار از کنسول سوال گوگل سازد. در ادامه در مبانی سئو در مورد تحول در موتور جستجو گوگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تحول در موتور جستجو گوگل

گوگل گفته است که صعود و تنزل به پایان خواهد وصول قبض و آن در حال به كاربستن است و انها از شما فقره سبب صبر و شکیبایی شما و آرزو از سرگیری فرو كردن و اخراج به دستگاه در مدت کوتاهی تشکر کردند.

گوگل افزایش کرده است که داده ها در فصل و جداسازی ترافیک رسیدگی آگهی این بركشی “باید نمی­شود” که گزارش ها و بخش های دیگر ممکن است “جلوگیری از داده های داخل كردن به نظام سامانه در ازخودگذشته از اعلامیه درعوض جهت چند هفته آتی باشد”

تحول در موتور جستجو گوگل
البته كثرت چشمداشت وار هستند که این بروز رسانی كوشش گوگل درعوض جهت راه اندازی یک از سال از داده ها در کنسول رسیدگی چیزی است که گول به ما چند سال پیش وهله بر داده است اما فقط ممکن است افکار واهی و پوچ شمیم که بیش از حاصل های هیچ گاه به شكل پذیری حقیقت نپیوندد.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.