به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

علت پنالتی شدن سایت

یکی از مواردی که باید در مورد سئوی سایت خود بدانید این است که از پنالتی شدن سئو خود در فضای گوگل جلوگیری نمایید و عدم دیده نشدن جلوگیری نمایید. از آنجایی که در دنیای امروز، سوق و میدان معامله چشمداشت کسب و کار اینترنتی اضافه داغ است، به همین نشانه اعجوبه گوگل در پایه سئو، فاکتورهایی را عرضه حشمت که كامل سئوکارها و وبمسترها در بن سئو سایت خود، از این مسلك حرکت کنند و هرگونه كجی را، متابعت در نظر می گیرد ولی با این وجود باز هم شاهد تخلفات میانجیگری وبمسترها هستیم چرا که روش های قانونی گوگل در حرارت طولانی تری به ولد می رسد ولی این پیامدها باشنده است. در ادامه در مطلب مبانی سئو در مورد علت پنالتی شدن سایت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Image associée

اما روش های سئو کلاه سیاه، این مسلك را کوتاه می کند اما گوگل سریعا افرادی که از این طریق ها استعمال می کنند را آشنایی و عقوبت می کند. یکی از این عذاب ها، تحكیم ستاندن سایت در پنالتی گوگل است. یعنی بر حسب شدت متابعت یا لینک سایت حذف می شود و یا این که به فیش دهم گوگل می رود. پس الزامی است بدانید که چه موردها شما را به خطر ثبات اخذ در پنالتی گوگل نزدیک می کند:

۱-اضافه روی در تعویض لینک، شما را یک قدم به پنالتی شدن نزدیک می کند لذا راجع به حساب این امر، پروگرام داشته باشید.

۲-کپی کردن محتوای سایت ها و دنیا اولی در سایت خود بی ذکر مایه که به این محتوا، محتوای دوقلو (Duplicate Content) می گویند.

۳-فروش لینک های بی کیفیت که ارتباط موضوعی با سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در شما هم ندارد.

۴-در استعمال از تگ H1 زیادی غیرضروری روی نکنید. همان نمط که می دانید تگ H  یا تگ نشانی (Heading tag) ، مدال دهنده عنوان سفارش است که از ۶-۱ رده زندانی می شود. تگ H1 به این معنا است که مقدار سلام انبوه بلندی است كنون اگر در استعمال از ان در یک فیش زایده روی کنید، گوگل آن را متابعت احصائیه می کند.

۵-سهو بودن لینک های درون هر متن که سبب ضلالت و خطا در کار گوگل می شود.

۶-     مصرف بیش از حد از کلمات کلیدی به روش های مختلف

۷-    هر عزم یک آبخور فوتر دارد که در انتهای ورقه اسباب ایستادگی دارد و لینک مطلب، منبع، نام ناشر و… د ان ایستادگی می گیرد شما نباید در این نصیب تقدیر به لینک گذاری بیش از حد از لینک های داخلی روی بیاورید.

۸-    ارائه مدل سایت غلط به گوگل

۹-    پابماه کردن لینک ها در برگ به ابزار متلون کردن آن با پس زمینه. این عمل مداخله وبمسترها اكثر حیث آن صورت می گیرد که بتوانند در آبشخور فوتر، لینک بیشتری استقرار دهند.

۱۰-   فروش لینک برای مدت کوتاه، از نظر گوگل یه خطا به احصا می اید و تمسك ای درخصوص آن می شود که سایت شما در پنالتی گوگل استقرار گیرد.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.