به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

علت فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل

علت فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل

یکی از مواردی که ممکن است برای شما سوال باشد این است که چگونه گوگل و فیس بوک مالیات پرداخت می کنند و با چه منابعی در ارتباط هستند. بنابر اعلان یکی از اعضای مجلس شورا اروپا، دو کمپانی گوگل و فیسبوک در بازه زمانی 2013 الی 2015، از آهار مالیاتی كبیر و نابالغ رسا بر 5.4 هزارمیلیون یورو (6.42 هزارمیلیون دلار) سر باز زده اند. در مستندات پرداخته شده از سوی وی که به زودی عمومی می شوند، گفتار شده این دو کمپانی بخش اضافی از سود خود را قرضدار نرخ کم باج ها در کشورهایی اخت لوکزامبورگ و ایرلند هستند و دائماً باج هرسال شان کسر می شود؛ اما با این حال هم رشوه جزیه های خود را به خلوص پرداخت نمی کنند. در ادامه در مطلب مبانی سئو در مورد علت فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل صحبت خواهیم کرد.

علت فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل

پاول تانگ، عضو هلندی مجلس اروپا از آن جهت دست به مهیا این آگهی زده که به زودی ثبوت است قاعده مالیاتی جدیدی در بیابان اروپا راه اندازی شود و رغبت می رود تا واقعیت یابی آن، اتحادیه غرب و اعضایش با بازدارنده ها سیاسی مختلفی پیش رو شوند. علاوه بر این، سرایت شریكی مستندات بی زن یک روز قبل از سفر وزرای مالی اتحادیه غرب به استونی روی می گیرد؛ یعنی دقیقاً پیش از بدو مذاکراتی دو صوم امساك حیث بازبینی در نظام سامانه مالیاتی و نیز چگونگی اصابت طالع های اروپایی با شرکت های غول اینترنت اخت گوگل و فیسبوک برای قبض مالیات بیشتر.

آقای تانگ در مقداری از آگهی خود ادعا شده که گوگل بی زن 0.82 درصد از مختصر القصه سالیانه خود را به نشانی مالیات به انجمن افرنگ می پردازد، آن هم در یادآور که مالیات گوگل در برخی و دنیا اولی از دوردستها جهان، با 9 درصد از درآمدش یكسانی می کند. به همین صورت، عوارض های پرداختی فیسبوک به طالع های اروپایی، 0.1 درصد درآمدش بوده است و همین رقم در جان نثار بخت های برونی به 34 درصد می رسد.

علت فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل

در حال تهیه مدتی است که اتحادیه افرنگ در پی بررسی در روش مالیاتی کمپانی های تکنولوژی مشهور و پیشتر به اعضای خود تنگی عرصه تا هیچ قراردادی با شرکت هایی که ممکن است استقراض داشته باشند به صحه تایید در نیاورند. اعضای انجمن فرنگ هم یك چند است که انتما به نظام سامانه های مالیاتی نوگرا و سیستمی که تحت نشانی «ساندویچ هلندی» مشخص و ناپیدا می شود رویکردی نه زیاد جدی در پیش متاثر اند؛ اما تمنا می رود با به جاآوری مذاکرات ابداعی و استعمال از اطلاعیه آقای تانگ به آدرس سند عهدشکنی گوگل و فیسبوک، گام های جدی تری بابت راه اندازی یک اسلوب امروزی برداشته شود.

علت فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل

اکنون باتوجه به این‌که گوشی‌های پیکسل به شکل سخت‌افزاری توان پخش این طور ویدیوهایی را ندارند، این غول جستجوی اینترنتی دست به‌کار شده و امکان استفاده از این آمادگی در وب‌سایت یوتیوب را به‌صورت نرم‌افزاری به پرچمداران سال دیرینه خود افزایش کرده است. آگهی رسمی گوگل راجع این استطاعت به شرح زیر است:

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.