به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

استفاده از youtube red برای تبلیغات گوگل

استفاده از youtube red برای تبلیغات گوگل

گوگل برای اینکه تبلیغات خود را در فضای مجازی ارائه دهد از برنامه ها و راه های مختلفی استفاده می کند تا تبلیغات خود را عرضه کند. اوایل این هفته، گزارشی نشر اشاعه شده بود داستان گو بر اینکه شرکت گوگل احیانا در سرویس خصوصیت ‌‌Youtube Red تبلیغات ارائه دهد و به عرضه بگذارد. پلتفرم Youtube Red‌ جزو سرویس‌های مختص اختصاص دادن خاص كردن گوگل لحاظ می‌شود که به کاربران این سروس فعالیت ها بری تبلیغات نشان دادن می‌دهد. گوگل دو سال پیش «یوتیوب رد» (YouTube Red) را معرفی کرد، سرویس ویدیو مد تازه که به ازای ۹٫۹۹ دلار در ماه ویدیوهای کاملا بی تبلیغات ارائه می‌دهد. در ادامه در مطلب ترفندهای سئو در مورد استفاده از youtube red برای تبلیغات گوگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

استفاده از youtube red برای تبلیغات گوگل

پیش از اشاعه خبر نمودن تبلیغات در سروس Youtube Red، این سرویس نه عزب عاری از بود، بلکه به کاربران این امکان را می‌دهد که ویدیوها و آهنگ‌ها را با دستگاه‌های موبایل‌شان پس انداز کنند تا بتوانند آنها را آفلاین ببینند. جمع بر این، ضمن استعمال از دیگر برنامه‌ها، ویدیو در پس‌زمینه پخش خواهد شد. هزینه‌ی ۹٫۹۹ دلاری حایز استفاده‌ی مجانی از سرویس خنیا گوگل پلی هم می‌شود که یک مزیت آوانس نمره پروانه به آمار می‌رود برای اینكه سرویس‌های طرب طبق معمول به خلوت ۹٫۹۹ دلار در ماه هزینه‌ دارند. علاوه براین کسانی که فقره سبب اشتراک سرو فراغت گوگل پلی ثبت‌نام می‌کنند، دومین مستحق ندارند که بابت استعمال از «یوتیوب رد» مبلغی بپردازند.

غول دنیای اینترنت (شرکت گوگل) در آهنگ متجدد خود می‌خواهد از روش سرویس و پلتفرم Youtube Red که یک سرو خصوصیت به خاطر کاربران VIP قلمداد می‌شود، اقدام به تبلیغات کند. این مضمون می‌تواند بعد‌ها درعوض جهت شرکت گوگل زیان ‌آور بو و به همین علت فراوانی از کاربران Premium (ویژه) خود را از دست بدهد. شکایت اول درباره نشر علم در سرو Youtube Red از طرف ملت کوچکی به نام Peeved که از کاربران ویژه و VIP سرو Youtube Red لحاظ می‌شوند، بشره گرفت. این امت در شبکه مدنی جمعی Reddit از پشتكار مد تازه گوگل عرض آشكار غرور ناخشنودی کردند. در مقابل، یک نماینده از شرکت یوتیوب به تاپیک خلق شده توسط خلق Peeved در شبکه اجتماعی Reddit ثواب داده و فاش اشعار کرده است که آگهی‌های مورد بحث در یک فرمت دیگری به آدرس تبلیغات به طبع رسیده به نمایش گذاشته شده‌اند که این نوع از تبلیغات اجازت پراكندن در این سرویس و پلتفرم را دارند.

استفاده از youtube red برای تبلیغات گوگل

ازحیث سروكار شما با یوتیوب متشکریم من قطعا می توانم وهم شما را درک کنم، برای اینكه عضویت در سرویس یوتیوب رد (Youtube Red) یک آزمایش تخصیص و نامستور و پوشیده از هرگونه اشاعت را در یوتیوب درعوض جهت کاربر حاضر می‌کند. من این تم را بابت شما فاش می کنم.

با سروس یوتیوب قرمز، شما نباید آگهی‌های تبلیغاتی iBanner، آگهی‌های تصویری، آگهی‌های رولی و آگهی‌هایی که را قبل از فاتحه ویدیو (معمولا ۳۰ ثانیه‌ای هستند و بعد از ۵ دم Skip می‌شوند) پخش می‌شوند را بینش رویت کنید. این مشتمل تبلیغات قبل و طول یک ویدیو، و هم تبلیغات بنر، تبلیغات رسیدگی و تبلیغات پرونده ویدئویی نیز است. برخی از تبلیغات وجود دارند که مداخله خدا و ایجاد‌کننده ویدیو و یا محتوای رسانه‌ای نشان دادن می‌شوند که وساطت YouTube کنترل نمی‌شوند. ویدیوهای مستور فقیر از هرگونه اشاعت در همه دستگاهها و روش عاملهایی که با احصائیه YouTube نظیر هستند، از تمام تلویزیونهای باهوش / کنسولهای قمار و برنامههای YouTube، YouTube Music، YouTube Gaming و YouTube Kids، بود دارند و کاربران می‌توانند این ویدیو‌ها را بری داشتن تبلیغی دید کنند. فرمت تبلیغاتی print ad جزو فرمت‌های تبلیغاتی هستند که توسط سرویس Youtube Red مدافعه نمی‌شوند.

استفاده از youtube red برای تبلیغات گوگل

پس از نمایش جزییات از طرف نماینده محافظت مشتری، گوگل و Youtube Red به این جزا واکنش‌هایی را نشان‌ دادند. گوگل به آشكاری در جزئیات عضویت خود اختصار کرده است که این دانسته ها کاملا مباح نیست، بلکه یک سوء درك در این شرکت است. در واقع، هیچ تبلیغی نباید در YouTube Red فاحش شود. یک مبصر و شنونده از تیم محافظت YouTube و Google Play با کاربر Reddit یعنی مارک لیدرباخ (کسی که حیث ابتدایی بار بازتاب نایب مدافعه برجیس را به اشتراک گذاشته است) بستگی رنجیده است تا سو فهم آفریدن شده را منتفی از میان رفته کرده و اظهار کند قایم مقام حمایت مشتری Youtube داده ها نادرستی را نمایش داده است.

بلافاصله پس از پیوستگی بیننده :اسم تماشاگر تیم تایید YouTube و Google Play با لیدرباخ، این کاربر تاپیک خود را با گفته‌های مبصر و شنونده به رور رسانی کرد:

بابا تیم پشتیبانی YouTube و Google Play می‌گوید: به من وقوف بینش داده شد که یک عضو از تیم ما اطلاعاتی را راجع ویژگی‌های YouTube Red و تبلیغاتی که آمادگی عرضه دارند را به شما نمودن داده است. اعضای YouTube Red باید هیچ تبلیغی را ملاحظه نکنند و تصویری که عرضه کرده‌اید یک روشن ضمیری را نشان می دهد که باید با سرویس Youtube Red کاملا بلندی قله جمله شود. من صادقانه حیث سوء فهم آتی پوزش خواهی می کنم. خبر خوب این است که مهندسان ما بر این باورند که زمینه واقعی اساسی را دوستی کرده اند و به زودی مشکل رفع خواهد شد. اگر شما باز هم اشاعت یا تبلیغاتی را در این سرویس دید کردید لطفا ما را در استعمال رایج شدن بگذارید تا در سریعترین دما ممکن رابطه به مسدود‌سازی تداول یا تبلیغات بعد طبیعت نظر مبادرت کنیم. مسلماً مهندسان شرکت گوگل و Youtube Red این قطعه حادثه بوجود آمده را در اسرع وقت حل می‌کنند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.