به مجله سئو (SEO) خوش آمدید!

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید چیست

سئو یکی از بهترین راه های می باشد که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را در ردهای بالاتری از صفحات موتور جستجو گوگل قرار دهید برای همین خاطر استفاده از سئو یکی از راه هایی می باشد که با استفاده از آن می توانید حرف های بسیار زیادی در زمینه سئو وب سایت خود داشته باشید. در ادامه در مطلب مبانی سئو در مورد سئو کلاه سفید با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سئو کلاه سفید چیست

در مقاله سئو کلاه سفید چیست قصد داریم شما را با مواردی که ممکن است در زمینه کلاه سفید برای شما سوال باشد آشنا کنیم. سئوکاری که وظیفه ی انجام سئوی کلاه سفید را دارد باید براساس قوانین و توصیه های گوگل برای سئوی کلاه سفید پیروی نماید. این فعالیت باعث می باشد که هیچ کار فعالیت شما در زمینه سئو دچار مشل خاصی از زمینه گوگل نشود.

سئو کلاه سفید چیست

موردی که درباره ی سئو کلاه سفید وجود دارد این است که با استفاده از این سئو می توانید از جریمه های گوگل برای وب سایت های متخطی در نظر می گیرید در امان باشید. البته این نکته ناگفته نماند که ممکن است در زمان بکار گیری سئو کلاه سفید ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که از جمله خطاهایی است که ممکن است هر سئو کاری با آن مواجه شود.
سئوکار کلاه سفید شخصی است که با استفاده از قوانین کلاه سفید قصد دارای الگوریتمی که گوگل برای نظارت بر روی وب سایت ها در نظر گرفته است را دور بزند. برای نمونه می توان به این مورد اشاره کرد موتور جستجو گوگل تا چند سال پیش به کلمات کلیدی اهمیت چندانی نمی داد و سئو کارهای کلاه سیاه با استفاده از این بی توجهی صفحاتی را در بین صفحات خود قرار می داند که از نظر محتوایی هیچ معنایی نداشت ولی اشباع شده بود از کلمات کلیدی که هیچ پیغامی را به مخاطب انتقال نمی داد.
نکته ای که در مورد سئو کلاه سفید وجود دارد این است که سئو کلاه سیاه به همان سرعت که باعث افزایش رتبه ساغت در گوگل می شود، به همان سرعت نیز به دلیل رعایت نکردن قوانین گوگل با افت بسیار زیادی روبه رو خواهد شد.

سئو کلاه سفید چیست

سئو کلاه سفید را می توان این گونه نیز تعریف کرد که با استفاده از این سئو می توان مطلبی را در اختیار مخاطب قرار داد که مورد پسند مخاطب مورد نظر قرار بگیرید و به راحتی می توانیداز این ویژگی برای بالا بردن ترافیک خود استفاده نمایید. این مورد به شما کمک می کند که نظر موتور جستجوی مثل گوگل را به خود جلب نمایید و به وب سایت شما توجه بیشتری داشته باشد.
موارد زیادی ممکن است که در کلاه سفید وجود داشته باشد و به شما برای داشتن یک سئو کلاه سفید مناسب کمک بسیار زیادی نماید که چند مورد از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد:

استفاده مناسب از برچسب ها

در زمانی که قصد دارید از HTML استفاده کنید باید حتما مکان های مناسبی را برای تیترهای خود در نظر بگیرید تا بتوانید از کلمات کلیدی خود استفاده ی بهتری را نمایید. توجه داشته باشید که حتما هر عنوان و تیتری در جایی مناسب قرار بگیرند. اگه کدنویسی هم به صورت حرفه ای به ان تسط ندارید می توانید با ابزار وردپرس فرمت کلمات کلیدی خود را تعیین نمایید.

غیر تگ ها و کلمات کلیدی، می توانید از متا تگ ها نیز استفاده نمایید. مطلبی که در مورد متا تگ ها وجود دارد این است که از این ابزار باید به طور دقیق و کامل و استاندارد استفاده نمایید. در کنار تمام این موارد نباید از تگ عنوان نیز غافل شوید به دلیل اینکه سایت شما به گوگل بهتر معرفی می نماید.

سئو کلاه سفید چیست

استفاده از متا تگ در قسمت توضیحات مقاله و مطلب شما سبب می شود که مخاطبی که قصد دارد در زمینه مقاله شما سرچ کند به سمت خواندن مقاله شما ترقیب شود. سرازیر شدن مخاطب ها و خواننده ها به سمت وب سایت و مقالات شما سبب می شود که مقاله شما در رتبه بالای از گوگل قرار بگیرد و به عنوان یکی از پربازدید ترین مقالات گوگل شناخته شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.